CORDYCEPS

      
 

 

 

 

 

Reāla iespēja palīdzēt sev un saviem tuvākajiem!

 


Par pašiem spēcīgākajiem Austrumu atveseļojošiem preparātiem tiek uzskatīti žeņšeņs, brieža ragi un Kordiceps...


   Par žeņšeņu (dzīvības sakni) zin visi. Tā izplatības areāls ir ļoti liels un tā atveseļojošās īpašības izmantojuši dažādu tautību dziedinātāji. Arī brieži apdzīvo ļoti lielu areālu.

   Par Kordicepsu nezin gandriz neviens... Kaut gan jau 12 gadu simteņus to ļoti plaši izmanto Ķīnas dziednieki, kā līdzekli daudzu slimību profilaksei un veselības nostiprināšanai.

   Kordiceps tā ir unikāla sēne. Tā ir sastopama tikai Tibetas kalnos vairāk nekā 4 kilometru augstumā. Augstkalnu skābekļa trūkuma, zemā temperatūra un tās lielās svārstības, kā arī saikne ar kosmosu norūda Kordicepsu un padara to ļoti pārpilnu ar enerģiju.
   Tas attīstās ļoti brīnumainā veidā. No sākuma, noteikta veida tauriņa kāpurā iekļūst sēnes spora. Tā sāk savu attīstību izmantojot kāpurā esošās barībvielas, bet vēlāk izmanto tuvumā augošo dziedniecisko zālaugu sakņu sistēmu. Kordicepsā ir apvienoti augu un dzīvnieku valsts pirmsākumi.

   Ķīnā kordicepsu sauc par "Dievišķo dāvanu", "Burvīgo talismanu", jo nevienam augam nepiemīt tādas dziedinošās spējas. Tas ir vienīgais augs uz zemes, kuram vienlaicīgi piemīt gan pretaudzēju un pretmetastāžu iedarbība.

 

   Tā kā kordiceps bija pieejams ļoti nelielā daudzumā, tad ilgu laiku dziednieciskos nolūkos to izmantoja tikai imperatoru dinastijas. Ķīnā darbojās aizliegums uz kordicepsa izvešanu, jo tas tika uzskatīts par valstij piederošo vērtību. Pateicoties ASV un Japānas nozīmīgajiem materiālajiem ieguldījumiem un zinātniskajai palīdzībai, ka arī mūsdienīgu biotehnoloģiju izmantošanai, kordicepsa preparāti, kuri ir sagatavoti atbilstosi Ķīnas imperatoru senajām receptēm šodien ir pieejami arī mums...

 

 

Lasīt tālāk  >>

 

 
                                          

 
  

E-mail:                         Tālr.: (+371) 22 13 09 13


Neatkarīgā kompānijas FOHOW distributora Agra Lapiņa mājas lapa.


Kompānijas FOHOW oficiālais saits - www.fohow.comTop.LV on-line.lv rating system

 


КОРОЛЬ КОРДИЦЕПС КОРДИЦЕПС сложный рецепт САНЬ ВЭЙ·чай (травяная смесь) компания "Ликэ"Концерн "LEAGUE" imunitāte КОРДИЦЕПС ЛИНЧЖИ slimība imūnā sistēma organisms izturība nogurums preparāts preparāti lietošana dabisks antibiotika antibiotikas mikroflora attirīšana attirīšanās toksīni audzējs metastāzes astma herpes atmiņa atmiņas uzlabošana hronisks hroniskās aptaukošanās insults aritmija tuberkuloze asinsrite ateroskleroze hepatīts aknu ciroze nieres kuņģa-zarnu trakts neiroze miegs migrēna galvassāpes galvas sāpes nervu sistēma imunitate slimiba izturiba preparats lietosana attirisana toksini audzejs metastazes atmina aptaukosanas hepatīts kunga-zarnu trakts migrena galvassapes sistema кордицепс, кардицепс, Ликэ, Тибет, Китай, лекарство, король, антистарение, гриб, пищевые, добавки, БАД, адаптогены, панацея, рецепт, бальзам, настойка, омоложение, красота, иммунитет, макробиотика, медицина, спорт, антисептик, усин, инь-янь, ин-ян, знахарство, вытяжки, микроэлементы, дух, душа, сидхи, сила, сознание, синтез, знание, единство, студенты, сотовый, телефон, мозг, изучать, способность, cordyceps, cardyceps, cordiceps, cardiceps, nutritional, athletic sports nutrition, antioxidants, hormonal balance, anti aging, liquid colloidal minerals, Синь АН - Хон Шип Пао, НЕЙРО MLM, Multi level marketing, tiešā pārdošana, peļņa, darbs, daudzlīmeņu tirdzniecība, tīkla mārketings, peļņa, многоуровневый сетевой маркетинг, прямая продажа, торговля, МЛМ, заработок, работа imunitāte slimība imūnā sistēma organisms izturība nogurums preparāts preparāti lietošana dabisks antibiotika antibiotikas mikroflora attirīšana attirīšanās toksīni audzējs metastāzes astma herpes atmiņa atmiņas uzlabošana hronisks hroniskās aptaukošanās insults aritmija tuberkuloze asinsrite ateroskleroze hepatīts aknu ciroze nieres kuņģa-zarnu trakts neiroze miegs migrēna galvassāpes galvas sāpes nervu sistēma uzturs piedevas kopšana liekais svars svara nomešana liekā svara regulācija notievēt notievēšana svara samazināšana regulēšana resns resna resnums tuklums taukains tauki atbrīvoties no liekajiem kilogramiem lieko kilogramu zaudēšana лишний вес регуляция веса регулирование лишнего веса снижение веса сброс сбрасывание веса толстый жир жирный уменьшить вес уменьшение лишних килограм