Uzmanību! Šīnī lapā ir novecojusi informācija.

   Aktuālo informāciju par kordicepsa produkciju skatieties šajā lapā:
 
 
 
   Внимание! Информация на этой странице устарела.

   Актуальную информацию на счет продукции из кордицепса смотрите здесь:
 www.cordyceps.human.lv  PRODUKCIJA  

   REZULTĀTI 

  DARBS

   PAPILDUS INFORMĀCIJA       Uz sākumu  

 


SIGCESS Corporation International - Starptautiskā kompānija SIGCESS (Šenšimin)

 

   

Kas pēdējo gadu laikā nav pabijis Ķīnas Tautas Republikā un nav redzējis ķīniešu tautas pārsteidzošās pārmaiņas, tam grūti aptvert un novērtēt šīs diženās zemes lielos sasniegumus un iespējas.

Ķīna ir kļuvusi ne tikai daudzu zinātniski pētniecisku virzienu līderis, bet arī Ķīnas un visas Austrumu medicīnas attīstības noteicēja.

Pirms vairāk nekā desmit gadiem tika realizēts unikāls valsts pro­jekts – pirmo reizi pasaules tehnoloģiju attīstības vēsturē bio­loģiski aktīvo uztura bagātinātāju ražošanā sākās būtiski jauns etaps: tika uzsākta šķidra koncentrēta preparāta ražošana no augs­tāko sēņu šūnu satura – tie ir ātras iedarbības bioimūn­energo­regulātori.

Šo preparātu galvenais materiāls ir Austrumos labi zināmās augstākās sēnes (vispirms jau Ķīnas Kordiceps, kas aug Tibetā, kā arī sēne Lincdži un Aromātiskā sēne), kurām piemīt izteikti atveseļojoša iedarbība. Mūs­dienīgas tehnoloģijas izmantošana (sēņu šūnu satura koncentrēšana un ekstrahēšana vakumā pie zemas temperatūras) ir ļāvusi radīt līdz šim neapjausti ātras un izteiktas iedarbības bioloģiski aktīvus UB) – “Kara­lisko Kordicepsu” un “Jaukto (kombinēto, komplicēto) Kordicepsu”.

Ar dziļām pateicības jūtām par Starptautiskās Sistēmas 3S lolojumu Eiro­pas iedzīvotājiem četrus gadus bija iespēja lietot šos efektīvos un savdabīgos preparātus un pelnīti augsti novērtēt. Daudzas vadošās pasaules valstis šos preparātus ir reģistrējušas kā bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus (prestižais amerikāņu kvalitātes sertifikāts FDA, franču sertifikāts un vienlīdz rekomendācija šos UB lietot Eiropas Savienības valstīs – Izraēlas, Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas un daudzu citu valstu sertifikāti).

Šie preparāti ļoti plaši tiek pielietoti kā profilaktiski un atveseļošanas līdzekļi. Bez tam kā bezdopinga UB tie guvuši daudzu valstu sportistu un treneru ievērību un plaši tiek pielietoti sportistu veselības un sportisko rezultātu uzlabošanai – preparātus lieto Ķīnas Tautas Republikas, Lietuvas, Latvijas un daudzu citu valstu olimpiskās koman­das. Ķīnieši Olimpiskajās spēlēs Atēnās 2004. gadā ieguva apbrīnojami daudz zelta medaļu – tas ir ne tikai sportistu un treneru, bet arī šo brīnišķīgo kordicepsa un daudzu citu augstāko sēņu preparātu nopelns.

Amerikāņu zinātnieki pētnieki ir atklājuši, ka no ķīniešu sēnes kordicepsa ražotie uztura bagātinātāji ievērojami palielina muskuļu masu un vairo orga­nisma izturību. Ar zinātnieku atskaiti par šo darbu tika iepazīstināti Amerikas fiziologu biedrības (American Physiological Society) kongresa dalībnieki. Izrādījās, ka Ķīnas sēņu ekstraktu lietošanas ietekmē notiek aktīvāka skā­bekļa asimilācija organisma šūnās, un tas ļauj sportistiem izturēt ilglaicīgas fiziskās slodzes.

2004. gada beigās Ķīnas kompānija “Šenšimin” ar valdības atbalstu realizēja vēl viena iedarbīga – tagad jau otrās paaudzes – preperāta ražošanu – tie bija “Qingshen” - “Imperatora formula”, “Xin Yuan” – “Kordiceps – jaunā recepte”. Šajos preparātos bija ievē­ro­jami vairāk veselīgā sēņu šūnu satura nekā iepriekšējos. Otrās paaudzes preparāti iedarbības ziņā pārspēja savus priekštečus sešas reizes. To ražošana visos uzņēmumos ir novērtēta ar visaugstāko starptautisko kvalitātes sertifikātu GMP un atrodas pilnīgā valsts kontrolē.

Šie pilnveidotie preparāti tagad tiek reģistrēti daudzās pasaules valstīs. Man ir ļoti patīkami apzināties, ka ekskluzīvās produkcijas pirmie starp­tautiskie sertifikāti tika iegūti Lietuvā 2004. gada novembrī. Šiem sertifikā­tiem ir rekomendējoša nozīme arī citās Eiropas Savienības valstīs. Tagad jau pietiekami plašs ir saraksts, kurā iekļautas valstis, kas oficiāli reģistrējušas kompānijas “Šenšimin” jauno produkciju.

Mazsvarīgs nav fakts, ka ātrās iedarbības otrās paaudzes bio­loģiski aktīvajiem uztura bagātinātajiem, kas satur kordicepsu, cena nav palie­linājusies. Tādējādi jaunās paaudzes kordicepsu saturošie preparāti cenas ziņā ir plaši pieejami iedzīvotājiem.

Taču kompānija “Šenšimin” nav apstājusies pie sasniegtā. Pa­teicoties pielietotajām mūsdienu tehnoloģijām, pirmo reizi pasaules praksē ir radusies iespēja ražot UB, kur sastāvā ir liela daļa saponīni – bioloģiski aktīvas vielas, kas ir ārkārtīgi nepieciešamas noteiktu svarīgu cilvēka organisma funkciju realizēšanai, kā arī tādi vērtīgi zālaugi kā lucernas un ložņājošie enkuri. Nav šaubu, ka Ķīnas kom­pānijas “Šenšimin” apgūtie otrās paaudzes augstāko sēņu preparāti – ātrās iedarbības bioimūnenergoregulātori sniegs nenovērtējamu palīdzību ne tikai ķīniešu tautas, bet visas cilvēces atveseļošanā.

 

   

 

VESELĪBU UN LAIMI JUMS !


 Mobilais telefons var kļūt drošāks 
 

Radiointervija                                           Unikāla akcija vīriešiem!

Lietuvas ārsta Arkādija Gampera grāmata


  PRODUKCIJA  

   REZULTĀTI 

   DARBS

  PAPILDUS INFORMĀCIJA

Uz sākumu

E-mail:                         Tālr.: (+371) 9847445