Uzmanību! Šīnī lapā ir novecojusi informācija.

   Aktuālo informāciju par kordicepsa produkciju skatieties šajā lapā:
 
 
 
   Внимание! Информация на этой странице устарела.

   Актуальную информацию на счет продукции из кордицепса смотрите здесь:
 www.cordyceps.human.lv 

CORDYCEPS

   PAR KOMPĀNIJU SIGCESS      PRODUKCIJA  

   REZULTĀTI  

   DARBS  

   PAPILDUS INFORMĀCIJA  
 

 

 

 

 

REĀLA IESPĒJA PALĪDZĒT SEV UN SAVIEM TUVINIEKIEM!

 

Ķīnas kompānijas "ŠENŠIMIN" (SIGCESS) brīnišķīgie preparāti

 

JAUNĀKIE SASNIEGUMI AUSTRUMU MEDICĪNĀ

Pirms vairāk nekā desmit gadiem tika realizēts unikāls valsts projekts – pirmo reizi pasaules tehnoloģiju attīstības vēsturē bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju ražošanā sākās būtiski jauns etaps: tika uzsākta šķidra koncentrēta preparāta ražošana no augstāko sēņu šūnu satura – tie ir ātras iedarbības bioimūnenergoregulātori.
          
Pēdējo četru gadu laikā Eiropas valstīs ātrās iedarbības bioimūnenergoregulātoru pielietošanas novērotie rezultāti ir pārspējuši gaidītos.
Šo preparātu galvenais materiāls ir Austrumos labi zināmās augstākās sēnes (vispirms jau Ķīnas Kordiceps, kas aug Tibetā, kā arī sēne Linčdži un Aromātiskā sēne), kurām piemīt izteikti atveseļojoša iedarbība.
          Mūsdienīgas tehnoloģijas izmantošana (sēņu šūnu satura koncentrēšana un ekstrahēšana vakumā pie zemas temperatūras) ir ļāvusi radīt līdz šim neapjausti ātras un izteiktas iedarbības bioloģiski aktīvus UB) – "Qingshen" - "Imperatora formula", "Xin Yuan" - "Kordiceps – jaunā recepte".
Jaunie kompānijas "Šenšimin" preparāti ir vismūsdienīgākais pasaules zinātnes un tehnikas sasniegums.
          Var pārliecinoši apgalvot, ka UB ir pilnīgi nekaitīgi un daudzos gadījumos ar savas iedarbības efektu pārspēj pat zāles. To plašs pielietojums profilaksē un atveseļošanā ļauj daudzu valstu iedzīvotājiem uzlabot veselības kvalitāti.
            Pateicoties pielietotajām mūsdienu tehnoloģijām, pirmo reizi pasaules praksē ir radusies iespēja ražot UB, kur sastāvā ir liela daļa saponīni – bioloģiski aktīvas vielas, kas ir ārkārtīgi nepieciešamas noteiktu svarīgu cilvēka organisma funkciju realizēšanai.
          
Nav šaubu, ka Ķīnas kompānijas "Šenšimin" apgūtie otrās paaudzes augstāko sēņu preparāti – ātrās iedarbības bioimūnenergoregulātori sniegs nenovērtējamu palīdzību visas cilvēces atveseļošanā.
 

OTRĀS PAAUDZES ĀTRĀS IEDARBĪBAS
AUGSTĀKO SĒŅU SASTĀVA BIOIMŪNENERGOREGULĀTORI

Augstāko sēņu (pirmām kārtām Kordicepsa, tad Linčdži un Aromātiskās sēnes) šūnu satura šķidro koncentrēto formu spēku un specifiku vispirms nosaka tas, ka tie ir simtprocentīgi sistēmpreparāti.
       
Jauno preparātu sistēmiedarbība izpaužas tādējādi, ka sava unikālā satura dēļ ātri tiek regulēta visu organisma sistēmu darbība. Bez tam kordicepsa un citu zināmo austrumu ārstniecisko sēņu dabisko spēku vairākkārtīgi palielina oriģinālā receptūra un pagaidām neviena nepārspētā preparātu izgatavošanas tehnoloģija, kas balstās uz visu dabisko.
       Preparātam ir komplekss sastāvs, kas tapis, ievērojot visas zinātnes prasības, ķīniešu medicīnas principus un farmakoloģijas noteikumus. Preparātu savdabība atklājas to maigā iedarbībā un vienādā Iņ un Jaņ regulācijā. Lietojot šos preparātus, cilvēka šūnās notiek procesu aktivizācija un tiek palēnināti novecošanās procesi.
        Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, pašu preparātu iedarbības spēks desmitiem reižu pārsniedz izejvielu iedarbību. Izgatavojot produkciju, tiek pielietotas mūsdienīgas šūnu drostalošanas metodes un vielu ekstrahēšana no tām (poliekstrahēšana zemā temperatūrā, virskritiskā ekstrakcija, ļoti efektīva kolonhromatogrāfija, vakuumkoncentrēšana u.c.).

 Šie preparāti ļoti plaši tiek pielietoti kā profilaktiski un atveseļošanas līdzekļi. Bez tam kā bezdopinga UB tie guvuši daudzu valstu sportistu un treneru ievērību un plaši tiek pielietoti sportistu veselības un sportisko rezultātu uzlabošanai.
          Amerikāņu zinātnieki pētnieki ir atklājuši, ka no ķīniešu sēnes kordicepsa ražotie uztura bagātinātāji ievērojami palielina muskuļu masu un vairo organisma izturību.
 

JAUNIE BIOLOĢISKI AKTĪVIE UZTURA BAGĀTINĀTĀJI, KAS SATUR AUGU SAPONĪNUS

Lucerna – visu ārstniecības augu tēvs. Enkuri - enkurs veselības jūrā.

   Pateicoties pielietotajām mūsdienu tehnoloģijām, pirmo reizi pasaules praksē ir radusies iespēja ražot jaunu produkciju, kuras sastāvā liela daļa ir saponīni – bioloģiski aktīvas vielas, kas ir ārkārtīgi nepieciešamas noteiktu svarīgu cilvēka organisma funkciju realizēšanai. Šie noteikta veida saponīni ar īpašām ekstrahēšanas tehnoloģiju hromatogrāfiskājām metodēm ir izdalīti no labi pazīstamajiem ārstniecības augiem – lucernas un ložņājošajiem enkuriem (vairodziņiem).

 

   Lietojot saponīnu preparātus var samazināt holesterīna un tauku līmeni asinīs, attīrīt asinsvadus no trombiem un efektīvi samazināt to veidošanās iespējas. Nostiprināt artērijas, būtiski novērst aterosklerozes, hipertonijas attīstību.

 

   Preparāti palīdz arī normalizēt un stabilizēt ķermeņa svaru, arī skābju un sārmu līdzsvaru organismā, pasargā organismu no kalcija zudumiem un līdz ar to palielina kaulu blīvumus. Tie dabiskā veidā regulē sievišķo un vīrišķo dzimumhormonu daudzumu organismā un novērš ar to trūkumu saistītās problēmas – priekšlaicīgu novecošanu, osteoporozi, potences pazemināšanos un citas.

 

Visa produkcija ir sertificēta.
 

 

 

 

 

Senajā Ķīnā KORDICEPSU uzskatīja
par "Dieva brīnumlīdzekli pret 100 slimībām!"

 
      Radiointervija                                           Unikāla akcija vīriešiem!

Lietuvas ārsta Arkādija Gampera grāmata

   
 
 

 

 

Pievienot grāmatzīmēm


E-mail:                         Тālr.: (+371) 9847445