Papildinformācija » Preparātu sastāvs un to darbības mehānisms 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
Preparātu sastāvs un to darbības mehānisms.

         Fungoterapijas doktore I. Fiļipova raksta: "Sēnes ir visnoslēpumainākā dabas radība. Jau pati sēņu izcelsme ir mīkla, kuru pūlējās atminēt ne vienu vien simtgadi. Sēnēm piedēvēja gan sātaniskuma, gan dievišķības klātbūtni. Ārstēšana ar sēnēm ir kļuvusi par patstāvīgu medicīnas, turklāt dabiskās medicīnas, virzienu, ko dēvē par fungoterapiju. Metodes ārstēšanai ar sēnēm Ķīnā un Japānā ir ne jau vienu vien tūkstošgadi vecas.
         Mūsdienu bioķīmijā japāņu koku sēne Šitake (Lentinus edodes) kļuva par patiesu sensāciju. Šitake ārstnieciskās īpašības ir unikālas – to apstiprina daudzie klīniskie pētījumi Eiropā, Amerikā un Krievijā. Tas ir viens no ietekmīgākajiem sirds asinsvadu, vēža un labdabīgo audzēju ārstniecības līdzekļiem.
         Koku sēne Reiši (Ganoderma Lucidum) Austrumos tiek dēvēta par ilgdzīvošanas sēni. Pirms vairākiem gadsimtiem zinātnieki eskulāpi Reiši uzskatīja par līdzekli, ar kuru var nodrošināt mūžīgo jaunību."   

         Kompānijas "Fohow" preparātu sastāvā ietilpst trīs Austrumos vispazīstamākās, vērtējot pēc ārstnieciskajām īpašībām, augstākās sēne.:
ektrs.

    Atveseļojošie kompānijas "Fohow" produkti, kuru sastāvā ir kordiceps, nelielās devās ir īsteni nutriceptiķi, kas dabiskā veidā spēj noregulēt olbaltumu, tauku, ogļhidrātu un minerālu apmaiņu.

    Kompānijas "Fohow" ir imunitātes regulatori, tie atjauno nieru, aknu un citu orgānu audus, zarnu mikrofloru, kā rezultātā tiek normalizēta homeostāze. Jāatzīmē, ka zarnu gļotādas un zarnu mikrofloras atjaunošana notiek, nomācot nosacīti patogēnās baktērijas, neietekmējot bifidum- un laktobaktērijas. Ir ļoti svarīgi, ka normālas zarnu mikrofloras atjaunošana nenotiek piespiedu, bet gan dabiskā kārtā.
        Ir vispārzināms, cik liela loma imūnsistēmas sakārtošanā un nostiprināšanā ir zarnu funkcijai. Kordiceps un Linčži koriģē zarnu gļotādas imūnsistēmu, aktīvi aizsargā organismu no vīrusu, baktēriju un toksīnu iedarbības.
       Jaunās paaudzes uztura bagātinātaju vērtīgums ir šajās pārtikas piedevās rodamo dabisko kompleksu, vitamīnu, mikro- un makroelementu sabalansētībā. Tā rezultātā šie preparāti ir vieglas asimilācijas avots cilvēka organisma papildināšanai ar dzīvei nepieciešamajām vielām, kuru deficīts mūsdienu racionā izpaužas tāpēc, ka plaši tiek ieviesti rafinēti produkti. Ieteicamajās devās preparātiem nepiemīt enerģētiskā vērtība un tie neaizstāj ierasto ēšanu. Taču to vērtība ir šajos produktos sabalansētās aminoskābes, vitamīni un minerāli, kā arī tas, ka šajos ekoloģiski tīrajos produktos nav toksisku ieslēgumu.
        Jāatzīmē, ka pat kordicepsa šķidrās formas mikrodevas atstāj iespaidu uz cilvēka organismu. Mikrodozu iedarbības mehānismu var aprakstīt: "nelielas preparāta devas uzsūkšanās notiek tikai mutes dobuma gļotādā endocitozes ceļā (preparāta uztveršana caur šūnu un virzīšana tālāk). Turpinājumā sākas preparāta nogādāšana pēc "adreses" bojātajā orgānā (energoinformatīvais mehānisms), bet par SOS signālu kalpo izkropļotais bojātā orgāna vilnis.Tāpēc mazās devās preparāti ir regulātori patoloģiskajiem viļņiem, kas plūst no dažādu slikti funkcionējošu orgānu šūnām. Tādas darbības rezultātā vērojama šūnu membrānas elasticitātes uzlabošanās, kā arī elasticitātes uzlabošanās apmaiņas procesiem starp šūnām un starpšūnu telpu.
          Kopumā kordicepsa un citu augstāko sēņu preparātu iedarbība vērojama gan fizioloģijas, gan arī energoinformācijas apmaiņas līmeņos.
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv