Kāpēc lietot kompānijas FOHOW kordicepsa preparātus? Attīrīt organismu! 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
Kāpēc lietot preparātus?
 
 
    Preparāti attīra cilvēka organismu.
 
   1. Kāpēc cilvēkam nepieciešams tīrīt kuņģa-zarnu traktu (KZT)? Lieta it tāda, ka cilvēka zarnu trakts ir aptuveni 5-6 metrus garš, pie tam ik pēc katriem 3.5 cm izvietojas krokas, kurās uzkrājas līdz 3 kilogramiem barības atlieku. Šie atlikumi sāk rūgt, sadalīties, trūdēt un sacietēt. Tas veicina melno toksisko vielu ar nepatīkamu smaku veidošanos (nostāvējušies izkārnījumi). Ja savlaicīgi no organisma neizvadīt šīs trūdošās un sadalošās vielas, tad zarnu trakts turpinās uzsūkt šīs vielas asinīs un organisms turpinās indēties.

   2. Kāpēc cilvēkam jāattīra organisms no toksīniem? Sakarā ar mūsdienu rūpniecības attīstīšanos cilvēkam ikdienas nākas eksistēt un saskarties ar piesārņotu apkārtējo vidi. Šī piesārņotā atmosfēra (putekļi, oglekļa oksīds – tvans, ogļskābā gāze, akmeņogļu, dabas gāzes un naftas sadegšanas lidojošie produkti u.c.), vērienīgi piesārņojumi dzīvojamās telpās (kas par 80 % pārsniedz formaldehīda saturēšanas normu mēbeļu apstrādē u.c.), kritisks ūdens piesārņojums (daudzi rūpnieciskie uzņēmumi nav spējīgi tikt gala pat ar daļēju toksisko notekūdeņu attīrīšanu, kas veicina lielu un pastāvīgu ūdens resursu piesārņojumu); augsts indīgo ķimikāliju saturs barībā (augļi, graudaugi, dārzeņi, tēja u.c.), pārmērīga ķīmisko mēslojumu lietošana, mājputnu un mājlopu ikdienas piesārņotas barības lietošana uzturā, u.c. Tādā veidā, lietojot uzturā piesārņotu barību, cilvēks uzkrāj savā organismā dažādu smago metālu jonus, kā arī aukstos, karstos, mitros u.c. toksīnus, ko cilvēku organismā izveidojis galējs produkts – vielmaiņu procesa atlikumi. Vēl nozīme ir psiholoģiskam stāvoklim, kura izmaiņas veicina iekšējas sekrēcijas sistēmu traucējumus, kas izraisa lielus emocionālos pārdzīvojumus (iekšējo uguni pēc Tradicionālās Ķīnas medicīnas), kas ārēji izpaužas aizcietējuma, pūtīšu, pumpu, vasaras raibumu, pārmērīgas aptaukošanās u.c. veidā.

   3. Kāpēc cilvēkam jāattīra asinis no kaitīgām taukvielām? Cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanās noveda pie pārmērīgas pārtikas produktu, ar augstu taukvielu saturu (gaļa, taukains ēdiens) lietošanas uzturā. Tas veicina pastāvīgu taukvielu satura palielinājumu asinīs, to uzkrāšanu. Nepārtraukti aug asins biezums un stingrība. Sirds-asinsvadu sistēmas slimības (galvas smadzeņu apopleksija, išēmiskā slimība, miokarda infarkts, pēkšņa sirds apstāšanās, hipertonija) kļūst par cilvēcības slepkavu numur viens. Arvien pieaug cilvēku skaits, kas sirgst ar diabētu, aknu aptaukošanos, aknu cirozi, akmeņiem žultī, aptaukošanos u.c.

   Sens sakāmvārds saka: vēlies dzīvot ilgi, uzturi zarnu traktu tīrībā; vēlies dzīvot ļoti ilgi – uzturi zarnu traktu tukšu!
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv