Augļu pasta "Roze Fenikss". Fohow Meigui 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
Augļu pasta "Roze Fenikss"
Fohow Meigui 
 
    Korporācijā "Fenikss" ir izstrādāts produkts - Augļu pasta "Roze Fenikss" (oriģinālais nosaukums – rožu oligosaharīdi). Oligosaharīdi – tie ir jaunie cukuri, kuriem ir organismu atveseļojoša iedarbība.
    Tā ir lieliska barībviela organisma zarnu trakta labvēlīgajai mikroflorai, bifido un lakto baktērijām, kas veicina to ātru vairošanos un attīstību, kas savukārt nostiprina imūno sistēmu.
    Produkta sastāvā ietilpst - galvenās sastāvdaļas - rozes ziedu ekstrakts, oligosaharīdi, oligoksiloze, stahioze u.c. Produktam ir ļoti patīkama garša (salda). Tam ir arī acīmredzams efekts - tas tiek izmantots kuņģa-zarnu trakta darbības uzlabošanas un atveseļošanas mērķiem. To var izmantot arī pārtikā kā cukuru aizvietotāju, var lietot regulāri ikdienā. Tas ir neaizstājams  atveseļojošs produkts pusmūža cilvēkiem un bērniem.
    Cilvēka kuņģa-zarnu trakts (KZT) kļūst par daudzu baktēriju patversmi. Pēc ietekmes uz cilvēka organismu tās var nosacīti iedalīt lietderīgās, kaitīgās un neitrālās. Pārsvarā organismā ir lietderīgās baktērijas. Lietderīgās mikrofloras raksturīgākie pārstāvji ir bifido baktērijas, kuras darbojas kā mikro ekoloģiskais regulētājs: aktivizē barības vielu asimilēšanu zarnu traktā, palielina imunitāti, darbojas profilaktiski, kā arī ārstē aizcietējumu un caureju, atbild par taukvielu līmeņa pazemināšanos asinīs, palēnina patogēnās zarnu trakta floras un trūdēšanas baktēriju augšanu, sadala uzkrātās šlakvielas, sārņus u.c. Bērnam piedzimstot jau pēc dažām stundām viņa zarnu traktā sāk parādīties bifido baktērijas.
    Pēc 1-2 nedēļām bifido baktērijas iegūst absolūtā līdera pozīciju zarnu traktā. Un tas ir viens no galvenajiem zīdaiņu stipras imunitātes iemesliem. Ar vecumu bifido baktēriju daudzums organismā samazinās, rodas tukšums, tāpēc zarnu traktā sāk aizstāt slimības radošas baktērijas.

    Produktā esošais bifido faktors veicina lietderīgas mikroflloras satura strauju pieaugšanu un palielināšanos – bifido baktērijas u.c. Dotais produkts regulē zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru, novērš disbakteriozi. Labvēlīgi ietekmē zarnu trakta caurejamību, uzlabo sejas krāsu, sniedz kosmētisku efektu.
 
    Uzturvielu daudzums:
Uz katriem 100 ml:
kalorijas - 190.0 kkal.
olbaltumvielas
tauki
ogļhidrāti - 97.5 g

   Sastāvs: 88 % - fruktooligosaharīds, 2 % - rozes ekstrakts

   Netto svars: 120 g.
 
   Uzglabāšanas nosacījumi: glabāt sausā, vēsā un tumšā vietā.

   Ražotājs: Kompānija Jupitan Ltd., atveseļojošo produktu ražotne, pils. Čžuhaj.
 
 
Lietošana
perorāli; tieši ēdienā vai kā cukura aizvietotāju

Dienas laikā nepieciešams izdzert ne mazāk kā divus litrus tīra ūdens!

   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv