UNIKĀLAS SILDOŠĀS FARADOTERAPEITISKĀS JOSTAS 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
 
Faradoterapeitiskās jostas
 
   Faradoterapeitiskās jostas (FTJ) ir starptautiskās korporācijas "FOHOW" zinātnieku unikāls izstrādājums, kas ietver sevī labākās  fizioterapijas īpašības. Jostai piemīt multikomponentu sastāvs t.i, speciālā jostas slānī iestrādāti pusdārgakmeņi, minerāli un magnēti ar nelielu intensitāti (vairāk nekā 50 dažādu veidu), kas ļauj darboties daudzfunkcionāli. Šīs FTJ attīra, regulē un atjauno iekšējos vielmaiņas procesus, novērš sirds-asinsvadu sistēmas traucējumus un veic citas labvēlīgas izmaiņas.
   Galvenais pamatminerāls ir nefrīts, kā arī meteorīta izcelsmes sakausējums – turmānijs. Saskarē ar ķermeni nefrīts uzsilst un sāk izstarot infrasarkanos starus. Infrasarkanie stari, iedarbojoties uz bioloģiski aktīviem punktiem, nonāk enerģētiskā apmaiņā ar cilvēka biolauku. Saskaņā ar akupunktūras principiem FTJ iedarbojas uz dažādu enerģētisko meridiānu aktīvajiem punktiem. 
    Magnētu un liela skaita pusdārgakmeņu izmantošana, kuri ir sasmalcināti līdz ārkārtīgi smalkiem izmēriem, ļauj iedarboties un sildīt dziļākos ādas slāņus – siltums nonāk līdz 14 cm dziļumam un jūtams daudzas stundas!
    Jostas ir ar ļoti ilgu izmantošanas laiku – līdz 5000 stundām, bet pieļaujamais laiks to izmantošanai diennakts laikā, ja tās tiek samitrinātas ar ūdeni (tad iedarbība ātrāka un spēcīgāka) – 15-30 minūtes divas reizes dienā. Sausu jostu nav ieteicams lietot ilgāk par 5 stundām.  Šajā gadījumā notiek lēna infrasarkano viļņu iedarbība bez dedzināšanas efekta.
    Eksperimenti jau sen ir pierādījuši, ka cilvēks  ļoti jūtīgi reaģē uz vāju magnētisko iedarbību. Vājas jaudas magnētiskā iedarbība stabilizē centrālo un perifēro nervu sistēmu. Iedarbojoties uz perifēriem nerviem, rodas sāpju mazināšanas efekts. Mazas intensitātes magnētiskais lauks uzlabo asins kapilāro plūsmu, koriģējoši iedarbojas uz orgāniem un audiem. Iestrādātie minerāli atveseļojoši iedarbojas uz asins šūnām, limfmezgliem un nervu sistēmu. Infrasarkanais starojums labvēlīgi ietekmē asinsvadu sistēmu kapilāru līmenī, veicina atjaunošanās procesus un sekmē toksīnu, smago metālu un dažādu sārņu izvadīšanu no zarnu trakta, kā ari mazina tūsku.
    Tā kā mūsu ķermeņa jostas apvidū atrodas daudz urīnpūšļa meridiāna punktu, tad to aktivizēšana rada urīnpūšļa regulēšanas procesu, mugurkaula stimulēšanu, regulē zarnu darbības procesu, ārstējoši iedarbojas uz osteohondrozi un dažādām traumām. Izteikti palīdz pie dažādām muguras sāpēm un mēnešreižu problēmām. Atjaunojas enerģijas plūsma CZI.
    Infrasarkanais starojums veicina dažādu vīrusu un baktēriju iznīcināšanu un aptur to vairošanos.   Kakla FTJ noņem kakla muskuļu spazmas, uzlabo asinsriti, novērš pakauša un spranda sāpes, novērš roku tirpšanu un palīdz  normalizēt asinsspiedienu.
    Rezultātā šīs jostas apvieno sevī labākās refleksoterapijas, fizioterapijas, minerālu terapijas, magnētu terapijas un infrasarkanās saunas īpašības bez jebkāda barošanas avota. Patiešām, iegādājoties faradoterapeitisko jostu, Jūs iegūstat savu mājas fiziokabinetu!
 
   
 
Ir trīs veidu jostas:
              
 
                 Kaklam                                  Jostasvietai                             Ceļiem
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv