Sākums - PAR KORDICEPU. SĒNE KORDICEPS. Unikāls austrumu atveseļojošais preparāts veselības nostiprināšanai! 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
 
REĀLA IESPĒJA PALĪDZĒT  SEV UN SAVIEM TUVĀKAJIEM!
 
Par pašiem spēcīgākajiem Austrumu atveseļojošiem preparātiem tiek uzskatīti žeņšeņs, brieža ragi un Kordiceps...

   Par žeņšeņu (dzīvības sakni) zin visi. Tā izplatības areāls ir ļoti liels un tā atveseļojošās īpašības izmantojuši dažādu tautību dziedinātāji. Arī brieži apdzīvo ļoti lielu areālu.

   Par Kordicepsu nezin gandrīz neviens... Kaut gan jau 12 gadu simteņus to ļoti plaši izmanto Ķīnas dziednieki, kā līdzekli daudzu slimību profilaksei un veselības nostiprināšanai.

   Kordiceps tā ir unikāla sēne. Tā ir sastopama tikai Tibetas kalnos vairāk nekā 4 kilometru augstumā. Augstkalnu skābekļa trūkuma, zemā temperatūra un tās lielās svārstības, kā arī saikne ar kosmosu norūda Kordicepsu un padara to ļoti pārpilnu ar enerģiju.

   Tas attīstās ļoti brīnumainā veidā. No sākuma, noteikta veida tauriņa kāpurā iekļūst sēnes spora. Tā sāk savu attīstību izmantojot kāpurā esošās barībvielas, bet vēlāk izmanto tuvumā augošo dziedniecisko zālaugu sakņu sistēmu. Kordicepsā ir apvienoti augu un dzīvnieku valsts pirmsākumi.

   Ķīnā kordicepu sauc par "Dievišķo dāvanu", "Burvīgo talismanu", jo nevienam augam nepiemīt tādas dziedinošās spējas. Tas ir vienīgais augs uz zemes, kuram vienlaicīgi piemīt gan pretaudzēju un pretmetastāžu iedarbība.

    Tā kā kordiceps bija pieejams ļoti nelielā daudzumā, tad ilgu laiku dziednieciskos nolūkos to izmantoja tikai imperatoru dinastijas. Ķīnā darbojās aizliegums uz kordicepsa izvešanu, jo tas tika uzskatīts par valstij piederošo vērtību. Pateicoties ASV un Japānas nozīmīgajiem materiālajiem ieguldījumiem un zinātniskajai palīdzībai, ka arī mūsdienīgu biotehnoloģiju izmantošanai, kordicepsa preparāti, kuri ir sagatavoti atbilstoši Ķīnas imperatoru senajām receptēm šodien ir pieejami arī mums...
 
 

 
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv