Kordicepsa izmantošana un pielietošana Sportā un fitnesā. Sports un fitness. Labi, labāki rezultāti. 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
 
Kordiceps pielietojums sportā un fitnesā.
 
    Kordiceps ar sprintera ātrumu ienāca sporta pasaulē 1992-1993 gados. Gadu no gada pateicoties augstāko sēņu produktiem, galvenokārt kordiceps, Ķīnas sportisti sāka savu triumfa gājienu pasaules rekordu labojumos un dažādu sacensību uzvarās. Pats par sevi saprotams, ka sabiedrību mocīja jautājums: kā, kādā veidā tas ir iespējams? Vai netiek lietots kaut kāds jauns dopinga veids?
    Visdažādākās ārstu un antidopinga komisijas, veica visdažādākās analīzes. Tika izmeklēti visi sportisti un lietotie līdzekļi. Rezultāts: aizliegtās un dopinga vielas nav konstatētas un pasaules rekordi tiek ratificēti.
    Jautājumu kļuva vēl vairāk un vienam no izlases treneriem Ma -Junrenam nācās pateikt: "Es jums pateikšu, kaut arī atbilde jums liksies grūti noticama. Noslēpums – divu faktoru kopums. Tas ir intensīvs treniņš un augstākās sēnes. Gadsimtos uzkrātā viedā gudrība ir ielikta šajās sēnēs, gadsimtu viedība palīdz uzvarēt". Augstākās sēnes – tas arī bija šī dzēriena komponents, ko lietoja sportisti, un ko pārbaudīja antidopinga laboratorijās. Tas ari bija tas pats KORDICEPS.
    Lai to saprastu, jāzin kā darbojas Kordiceps – viens no brīnumainākajiem senās medicīnas dārgumiem.
    Šim līdzeklim piemīt integrējoša iedarbība un tas attiecas uz visu organismu kopumā. Kordiceps integrējošā formula darbojas visa organisma līmenī, uzlabojot tā sistēmas saites, veicot pašregulāciju, atjaunošanos un palīdz sasniegt optimālo balansu, neradot nekādas blakus iedarbības.
    Kordiceps (viens no augstākas sēņu grupas produktiem) iedarbojas uz šūnu enerģētisko metabolismu. Kā zināms ATF (adenozitrifosfāts) – cilvēka organismā tiek saukts par organisma enerģētisko valūtu, kas nepieciešama jebkuras dzīvas šūnas procesam, ja šis process patērē enerģiju. Kordiceps uzlabo sistēmas saites organismā, no kurām viena – saite starp barības sadegšanu un ATF veidošanos. Ja mēs lietojam Kordiceps, tad ATF sintēzes efektivitāte kļūst augstāka un šī saite nostiprinās. Sportistiem papildus enerģija dod vairāk izturības un spēku lielākām treniņu slodzēm, palīdz atrāk atjaunoties pēc iegūtām traumām. Ja sportists ātrāk atjaunojas – viņš var vairāk trennēties un ātrāk iziet uz jaunu startu, kas ir ļoti svarīgs faktors atbildīgās sacensībās.
    Pie dopingu kategorijas  to nevar pieskaitīt, jo rezultāti augs proporcionāli treniņiem. Nav iespējams sasniegt pasaules rekordus guļot uz dīvāna un litriem dzerot Kordicepu. Kordicepa preparāti un produkcija palīdz intensīvāk un vairāk trennēties, nepārpūlējoties un saglabājot veselību.
    Pasaulē, tai skaitā Sent-Klaudas valsts universitātē Minesotā, ar sportistiem tika veikti visdažādākie eksperimenti, kur par pamatu tika ņemts Kordiceps un PLACEBO. Rezultāti pierādīja, ka tie sportisti kas lietoja Kordiceps, viņu rezultāti bija labāki par tiem, kas lietoja PLACEBO. To pašu apstiprina arī klīniskās pārbaudes ar PLACEBO dažādās klīnikās, kur PLACEBO efekts ir izrādījies  ievērojami zemāks par Kordiceps preperātiem.
    Starptautiskajā FITOMEDICĪNAS žurnālā "Phitoterapy and Phitopharmacology" 1.05.2002 nummurā ir teikts Kordiceps sinensis samazina pienskābes uzkrāšanos muskuļos.
    Vēl tikai var piebilst, ka Kordiceps preperāti veiksmīgi iedarbojas uz nieru un plaušu meridiāniem, bet plaušas, kā zināms, organismā atbild par enerģiju CZI vai PRĀNU.
 
  
 
VESELĪBU UN LAIMI JUMS!
 
2012. goda Londonas olimpisko spēju kanoe airēšanas vicečempiona Jevgēņija Šuhļina atsauksme.
 
 
 
 
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv