Kordicepsa izmantošana. Medicīna un veselības uzlabošana, imunitātes, imūnās sistēmas nostiprināšana. 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.

ĀTRĀS IEDARBĪBAS
AUGSTĀKO SĒŅU SASTĀVA BIOIMŪNREGULĀTORU
PIELIETOŠANAS REZULTĀTI

Pēdējo četru gadu laikā ir iegūti vairāk kā pārliecinoši rezultāti par pirmās paaudzes augstāko sēņu sastāva bioimūnregulātoru ātro iedarbību. Nesen kļuvuši zināmi vēl efektīvākas iedarbības otrās paaudzes preparāti.

Jau iepriekš var prognozēt, ka jaunie pilnveidotie preparāti ir ievērojami pārāki par saviem priekšgājējiem, ja par mērauklu izvēlāmies spilgti izteikto iedarbību un daudz ātrāku efektu, lietojot mazākas devas.

Kompānija "Fohow" ir organizējusi daudzas starptautiskas un reģionālas medicīniskas konferences, seminārus un "apaļo galdu" tikšanās. Tikai Lietuvā vien 2004. gada laikā notika divi starptautiski un divi republikāniska mēroga pasākumi ārstiem. Tika izdoti konferenču materiāli, kuros mūsu mediķi, balstoties uz personiskās pieredzes klīniskajiem materiāliem, pārliecinoši pierādīja, cik mērķtiecīga ir Ķīnas kompānijas unikālo uztura bagātinātāju pielietošana. Visspilgtākā bija medicīniskā konference Kauņā 2004. gada aprīlī.
      Līdzīgi pasākumi ārstiem un farmaceitiem tika sarīkoti daudzās Krievijas pilsētās (Maskava, Sanktpēterburga, Novosibirska u.c.), Ukrainā (Kijeva), Baltkrievijā (Minska), Latvijā (Rīga), Izraēlā (Telaviva, Jeruzaleme) un citās valstīs. Kompānija "Fohow" ir laidusi klajā vairākus rakstu krājumus, kuros atspoguļoti dažādu valstu (Ķīnas, Vācijas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Latvijas u.c.) tradicionālās medicīnas ārstu un Austrumu medicīnas speciālistu darba rezultāti preparātu pielietošanā. 
     Visplašāk šie preparāti tiek pielietoti profilaktiskajā medicīnā. Maskavas starptautiskajā medicīnas konferencē T. Lemzjukova (Ukraina) minēja spilgtu piemēru – divos Kijevas bērnu dārzos tās audzēkņiem profilaktiskā nolūkā visu gadu tika nozīmēti kordicepsa preparāti, tāpēc šajos bērnu dārzos netika novērots neviens vīrusu respiratorās infekcijas gadījums.

       
Tāpēc koncentrētās šķidrās kordicepsa formas – Eliksīrs "Fēnikss" un Eliksīrs "3 fēniksa dārglietas" – mēs iesakām izmantot kā visnopietnākos profilaktiskos līdzekļus kā bērniem, tā pieaugušajiem, īpaši visiem tiem, kam ir novājināta imūnā sistēma.
         Kordicepsa bioloģiski aktīvās piedevas savu pielietojumu rod arī dažādu hronisku saslimšanu gadījumos.

Visbiežāk vēršas pēc palīdzības un lieto šos preparātus onkoloģijas slimnieki. Otrās paaudzes šķidrajās koncentrētajās formās sakarā ar jaunāko biotehnoloģiju pielietošanu ražošanā ievērojami vairāk (aptuveni 6 reizes!) ir polisaharīdu – galveno imūnmodelējošo ingredientu. Pirmās paaudzes augstāko sēņu šūnu satura šķidrās formas (Eliksīrs "Fēnikss" un Eliksīrs "3 fēniksa dārglietas") imūnmodelējošā efekta ziņā 15 reizes pārsniedza imūnmodelējošo iedarbību šo pašu sēņu preparātiem, kas bija izgatavoti pēc vecām tehnoloģijām sausā veidā. Tādējādi kļūst acīmredzams, ka otrās paaudzes preparātu iedarbība uz imūnsistēmas regulāciju ir kļuvusi ievērojami pārliecinošāka. Neapstrīdāmi, šādi imūnmodulātori ir ļoti nepieciešami onkoloģijas slimniekiem, kā arī slimniekiem ar dažādām pirmsvēža un daudzām citām saslimšanām, kas attīstās imūndeficīta sakarā. Mūsdienās ir noskaidrots, ka aptuveni 80% visu zināmo slimību (!) ir novērojamas tikai tiem cilvēkiem, kam ir novājināta imūnsistēma.

Tātad liela nozīme piešķirama Ķīnas vadošās kompānijas "Fohow" ātrās iedarbības jaunajiem unikālajiem imūnmodulātoriem, lai sekmīgi atrisinātu daudzas nopietnas problēmas, saistītas ar imūnsistēmas funkcijas traucējumiem.

Ir veikti aptuveni 1500 onkoloģijas un hematoloģijas slimnieku novērojumi gan no Lietuvas, gan citām Eiropas valstīm, kas lieto kordicepsa preparātus. Tas ir ļoti plašs kontingents ar ievērojami atšķirīgu vecuma diapazonu un bagātīgu dažādu klīnisko diagnožu gammu. 
       Tika novērots, ka, lietojot ātrās iedarbības koncentrētos imūnmodulātorus, gandrīz vienmēr tika gūts zināms pozitīvs efekts (gan lietojot tos vienlaicīgi ar tradicionālās medicīnas līdzekļiem un metodēm, gan kā patstāvīgu ārstniecisku līdzekli). Pat vēlajās saslimstības stadijās kompānijas "Fohow" preparātu pielietošana sevi attaisnoja.
       Triju gadu laikā, veicot to onkoloģijas slimnieku novērošanu, kas lieto augstāk minētos uztura bagātinātājus, galvenais un vispārliecinošākais rezumējums bija tas, ka šo slimnieku letalitātes rādītājs bija ļoti zems – 2, 4%. Turklāt visi nāves gadījumi bija vērojami slimniekiem ceturtajā saslimšanas stadijā. Tā kā visu koncentrēto formu kordicepsa preparātu sastāvā ir ievērojams daudzums imūnmodulējošo polisaharīdu un daudzu citu specifisku ingredientu, kam piemīt pretaudzēju iedarbība, tos var plaši pielietot kā papildus ārstniecības līdzekļus, bet dažreiz arī kā patstāvīgus.
       Kompānijas "Fohow" kordicepsa preparāti pielietojami arī dažādu sirds asinsvadu slimību gadījumos – pirmām kārtām aterosklerozes un tās komplikāciju (arteriālā hipertonija, infarkts, insults) ārstēšanā. Pastāvot pat noturīgai hipertonijai, labi rezultāti ir sasniegti, pielietojot ātrās iedarbības bioregulātoru un Eliksīrs "Fēnikss" (Eliksīrs "3 fēniksa dārglietas") tikai dažus mēnešus (katras dienas norma – no 0,25 līdz 5 ml). Saskaņā ar mūsu datiem, arteriālais spiediens normalizējās, aptuveni 40% gadījumu – ievērojami pazeminājās. 
        Kordicepsu saturošos preparātus apvienojumā ar sintētiskajiem preparātiem plaši pielieto arī veterinārijā.

    Kordyceps produkti ir iekļauti Ķīnas olimpiskās izlases sportistu obligāti lietojamo produktu sarakstā.
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv