PILNA ORGANISMA DIAGNOSTIKA PĒC FOLLA METODES. AKCIJA - VAR BEZ MAKSAS (PAR BRĪVU)! 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
DIAGNOSTIKA
 
 
1) Piedāvājam veikt veselības diagnostiku izmanotjot FOLLA metodi, kas sniedz iespēju noteikt dažādu organisma sistēmu (endokrīnā, asinsrites utt.) darbības pareizību.
    Diagnostika ļauj noteikt precīzi produktus un to lietošanas devas organisma darbības uzlabošanai.
    Tiek izveidota produktu lietošanas programma, kas ļauj sasniegt jūtamus rezultātus.
 
2) Piedāvājam veikt diagnostiku - hemoskanēšanu - asinspiliena izpēti uz tumšā lauka mikroskopa. Asins piliens (no pirksta) tiek palielināts 1600 reizes un tiek rādīts uz monitora. Jūs paši varēsiet vērot, kas notiek Jūsu ķermenī.
    Unikāla iespēja ieraudzīt palielinājumā eritrocītus, leikocītus, to kustību un bojājumus, holesterīna kristālus, asins ieskābuma pazīmes un simptomus, brīvo radikāļu, baktēriju un vīrusu iedarbības sekas, kā arī noteikt sēnīšu infekcijas, parazītu invāzijas utt.
  
3) Piedāvājam veikt neirofunkcionālo kompjūterdiagnostiku.
 
4) Piedāvājam iespēju pieteikties uz diagnostiku pie ārstes - ginekoloģes.
 
 
    Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos uz diagnostiku zvaniet - 22 13 09 13.
 
 
Video par hemoskanēšanu:


AKCIJA!
 
* Iegādājoties produkciju par 100 Eur vai vairāk ir iespēja veikt pilnu organisma diagnostiku bez maksas  (vai arī pērkot produkciju pēc diagnostikas maksa par diagnostiku tiek atdota atpakaļ)!
 
Plašāk par Folla diagnostiku.
 
 
    Ja jums sagādā raizes jūsu veselība, ja pašsajūta ir sliktāka par vēlamo, bet ārsti sūta no viena kabineta uz otru, norīkojot te vienus izmeklējumus, te citus, bet izrakstītās zāles nepalīdz vai sniedz īslaicīgu atvieglojumu, jums vajadzētu sākt ar metodi, kas diagnosticē ne tikai vienas orgānu sistēmas, bet visa organisma stāvokli. Tādas metodes ir vairākas, un viena no objektīvākajām – vācu ārsta Reinharda Folla radītā metode, kura tā arī saucās – Folla diagnostika.
    Šī metode apvieno Ķīnas akupunktūras un modernās elektronikas iespējas, pamatojoties uz atziņu, ka viss cilvēka ķermenī notiekošais ir enerģētiski procesi. Diagnostikai tiek izmantoti klasiskās Ķīnas medicīnas uzrādītie enerģijas meridiāni jeb enerģijas plūsmas ceļi, pa kuriem tiek transportēta dzīvības enerģija uz ikvienu ķermeņa daļu. Katrs meridiāns ir saistīts ar noteiktu organisma sistēmu, tās savukart- savā starpā un cita citu ietekmē – pozitīvi vai negatīvi, no tā arī atkarīga mūsu veselība.
    Cilvēks, nejūtoties vesels, dodas pie ārstiem, un viņi novērtē simptomus katrs atbilstoši savai specialitātei. Tā nu sanāk, ka viens ārstē plaušas, otrs –  aknas, trešais – sirdi vai kuņģi, bet iespējams, ka viņiem visiem ir taisnība un slimi lielākā vai mazāka mērās ir visi šie orgāni. Vienam simptomam pamatā var būt pat divdesmit diagnozes, taču kamēr netiks noskaidrots saslimšanas cēlonis, atsevišķu orgānu ārstēšana nedos vēlamos rezultātus vai šie rezultāti būs neapmierinoši un īslaicīgi. 
    Nevar izolēti slims būt kāds atsevišķs orgāns, jāredz, no kurienes slimais orgāns enerģiju ņem un ar ko savā enerģijā dalās. Piemēram, ir vāja sirds – tā ņem enerģiju no aknām un dod liesai. Ja mēs stiprināsim aknas, lai tās sūta vairāk enerģijas, un bremzēsim liesu, lai tā strādā normālā ritmā un neapgrūtina sirdi, sirds atveseļosies.
    Folla diagnostika var aiztaupīt daudzus ilgstošus, komplicētus un dārgus izmeklējumus neskaidras slimības ainas gadījumā. Ir svarīgi ārstēt konkrētu cilvēku viņa konkrētajā situācijā, varbūt visas sūdzības, kas viņam ir, saistītas ar vienu orgānu.

Folla diagnostika:
  • palīdzēs atrast galveno slimības cēloni;

  • atklās slimību pat ļoti agrā stadijā, daudz ātrāk, nekā to spēj parādīt laboratorijas izmeklējumi vai rentgens;

  • parādīs funkcionālos traucējumus, kas vēl nav pārauguši slimībā un kam cilvēks vēl nav pat pievērsis uzmanību;

  • ieteiks vispiemērotākos un iedarbīgākos ārstniecības līdzekļus konkrētajam cilvēkam;
        (Pie kam, šis ir vienīgais diagnostikas aparāts, ar kura palīdzību iespējams prognozēt ārstniecības līdzekļu iedarbību un pielietošanas rezultātu uz organismu, ārsta diagnosta rekomendāciju ievērošanas gadījumā.)

  • atradīs katram pacientam visieteicamāko individuālo līdzekļu lietošanas programmu.
    Diagnostika nenogurdina organismu, ir nesāpīga un droša, tā būtiski ieekonomēs jūsu laiku un līdzekļus.

    Kopš savas rašanās 1954.gadā, tā tikusi aizvien uzlabota un papildināta, un 1964.gadā Romas pāvests Pāvils IV pasniedza šīs diagnostikas metodes pamatlicējam R. Follam dāvinājumu par ciešanu mazināšanu pasaulē.
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv