Papildinformācija » Preparātu īpatnības 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
 
Kompanijas FOHOW
preparātu nozīmējumu īpatnības

 
       Lietojot Austrumos ražotos bioimūnregulātorus, nepieciešams ievērot noteiktus noteikumus, kā arī šo preparātu īpatnības.

    Pirmā īpatnība: slimajiem ar dažādām iekaisuma slimībām iesākumā nevajag lietot lielas preparātu devas, jo pastāv iespēja, ka notiek vienreizējs hronisko procesu paasinājums.
    Īpaša uzmanība jāveltī hipertoniskajai slimībai. Kompānijas "Fohow" augstāko sēņu preparāti ir brīnišķīgi endotēlija (asinsvadu sieniņu iekšējā kārta) stāvokļa bioimūnregulātori. Šie preparāti atjauno endotēlija elastīgumu, kas vēlāk paver iespēju mainīt asinsvadu platumu un regulēt asinsspiedienu. Tāpēc arī šos preparātus nozīmē hipertonijas slimniekiem. Diemžēl preparātu lietošana jāuzsāk ļoti piesardzīgi.
 
     Pirmajā dienā jālieto tikai 0, 25 ml (reti 0, 5 ml), un ar katru dienu devu jāpalielina par tādu pašu daudzumu. Lietošanas devas pakāpeniski palielinājās līdz 2, 0-2, 5 ml dienā; pastāvot tādai devai, tiek izdzerts pirmais flakons. Tālākajā gaitā kordicepu saturošās šķidrās formas tiek lietotas pēc parastās shēmas (preparāta lietošanas metodikas tiks sniegtas tālākajā gaitā).

    Otrā bioimūnregulātoru īpatnība: preparātu spēja, lietojot tos nelielās devās, diagnosticēt slimniekam piemītošās problēmas.
  Tādu preparātu spēju nedrīkst sajaukt ar dažreiz novērotajiem hroniskajiem slimības paasinājumiem, kas rodas, terapijas kursa iesākumā lietojot ievērojamas preparatoru devas. Diagnosticējošā preparātu spēja izpaužas niecīgā "bojātā" orgāna reakcijā kā mazintensīvs durstīgums, dedzināšanas sajūta, diskomforts tajā vai citā ķermeņa vietā, kas atbilst noteiktai orgāna lokalizācijai. Kā piemēru minēšu dažreiz vērojamu spiedienu galvā galvas asinsvadu aterosklerozes slimniekiem, kas preparāta Eliksīrs "Fenikss" sākotnējā lietošanas reizē saņēmuši lielāku devu. Tāpēc aterosklerozes slimniekiem mēs iesakām pirmo 4-6 dienu laikā lietot tikai pusi no kapsulas, tālākajā gaitā devu palielinot līdz optimālajai.

    Trešā efektīvo bioloģiski aktīvo piedevu īpatnība – tās lietojot, nav pilnīgi nekādu blakus parādību. Cik zināms, nevienas zāles nevar ar to lepoties.

    Preparāti, no vienas puses, ir pilnīgi savienojami ar jebkuru medicīnisko līdzekli; no otras puses, tie samazina zāļu lietošanas blakus parādības un jūtami pastiprina pašu medikamentu iedarbību.
     Pilnīgi pietiek, ja kordicepsu saturošos preparātus lieto vienu reizi dienā (izņemot tēju "Ljuwei Fenikss"), jo to iedarbība turpinās diennakts laikā un izplatās uz visiem meridiāniem. Tikai dažreiz, lielāka ārstnieciskā efekta sasniegšanai, tiek vienlaikus lietoti vairāki preparāti. Piemēram, pēc pārciesta insulta var vienlaicīgi lietot divus bioregulātorus, kas iedarbojas uz smadzeņu asinsvadiem – Eliksīrs "Fenikss" un Eliksīrs "3 Feniksa dārglietas", devas pakāpeniski palielinot.
     Priekšroka piešķirama preparātu lietošanai no rīta, jo mūsu produkti lielākā vai mazākā mērā aktivizē garīgo un muskuļu darbību. Dažreiz vēlajās onkoloģijas stadijās un pastāvot dažām citām smagām saslimšanām, ir pieļaujama divreizēja koncentrēto formu lietošana (Eliksīrs "Fenikss" un Eliksīrs "3 Feniksa dārglietas") – no rīta un vakarā palielās devās.
     Preparātu devas nosakāmas pilnīgi individuāli, pamatojoties uz zināma klīniskā efekta sasniegšanu un dažiem izmeklēšanu rezultātiem. Iesākumā var ievērot devas, kas norādītas šajā izdevumā un kas tika noteiktas saskaņā ar izmeklēšanas un slimnieka novērojuma rezultātiem.

Tradicionālās ārstnieciskās formulas un preparāti - tas ir Ķīnas zelta fonds.

Ražojamās produkcijas veidi atšķiras:   
     
  1. Ar attīrošo iedarbību.
  2. Ar regulējošo iedarbību (bioimunoregulācija).
  3. Ar barojošo (papildinošo) iedarbību.
Kordicepsa preparāti tiek izmantoti kā: 
  • barojošās vielas (īpaši sportistiem);
  • profilaktiskie līdzekļi;
  • ārstnieciskie līdzekļi;
  • papildlīdzekļi medikamentozās ārstēšanas laikā, kuri pastiprina ārstēšanas efektivitāti un samazina negatīvo blakus parādību (blaķņu) rašanās iespēju.
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv