PRODUKCIJA » Eliksīrs "Fenikss" » Eliksīrs "Fenikss" sīkāk 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.

Eliksīrs "Fenikss"
Fohow Oral Liquid 
(Pilna informācija par produktu)
 
    Eliksīrs "Fenikss" Labākais Tradicionālās kultūras veselības uzturēšanas preparāts.
    Pamatojoties uz imperatoru ģimenes tradīciju recepti, izmantojot mūsdienu bio inženierijas molekulārās teorijas un šūnas uzbūves tehnoloģijas, izmantojot krioekstrahēšanu un šūnu membrānas subnanometriskas drostalošanās ekskluzīvo tehnoloģiju tika izgatavots unikāls šķidrs produkts perorālai lietošanai – eliksīrs "Fenikss". Tas tika izstrādāts ievērojama mūsdienu medicīnas darbinieka, "mūsdienu imperatoru ārsta", Tradicionālās Ķīnas medicīnas un farmācijas ZPI rektora, profesora Tana Junči vadībā.
Eliksīrs "Fenikss" perorālai lietošanai sastāv no sekojošām komponentēm:
 1. Linčži (Ganoderma), pazīstama arī ar nosaukumu "svēto nemirstīgo zāle". Tā kā senatnē, pateicoties Linčži ārstēja ap simts sindromiem un simts slimībām, tāpēc tautā tā arī ieguva "svēto nemirstīgo zāles" nosaukumu: bieži vien izmantojot Linčži vārda burtiskā nozīmē atgrieza cilvēkus no mirušajiem. (1) Linčži piemīt organisma imūnsistēmu paaugstināšanas, veselības stabilizēšanas efekts. Piemīt daudzu ar citiem līdzekļiem smagi ārstējamu slimību ārstniecisks efekts. Līdz šim laikam Linčži ir vienīgais naturālais TĶM preparāts, kas spēj iekļūt cilvēka piecos galvenos organisma meridiānos (Sirds, Aknas, Plaušas, Liesa, Kuņģis).
  (2) Pēdējo gadu laikā saslimšanas gadījumi ar vēzi ir nozīmīgi palielinājušies, bet vēzi ārstē galvenokārt izmantojot metodes un preparātus, kas tēmēti uz vēza šūnu dalīšanās un augšanas kavēšanu, tomēr izmantojot šos līdzekļus un metodes rodas lieli blakusefekti. Tomēr Linčži novērš šos blakusefektus, vienlaicīgi palielinot ārstnieciskos. Mūsdienu izmeklējumi medicīnas jomā konstatēja, ka Linčži lielos daudzumos satur Linčži skābi un organisko ģermāniju, kas spēj iznīcināt vēža šūnas. Linčži spēj apturēt vēža šūnu metastāzes, tam piemīt sāpju izjūtu apturēšanas, dzīvības pagarināšanas funkcija. Uz šo dienu Linčži ir efektīgākais naturālais ārstnieciskais līdzeklis cīņā ar vēzi.
  Viens no slavenākajiem japāņu ekspertiem medicīnas jomā no Japāņu Dun Jan ZPI (ķīn.) He Czin Jana k-gs (ķīn.) sniedza sekojošas atsauksmes par Linčži: "Linčži piemīt augsta efektivitāte attiecībā uz vēza saslimšanām, piemīt profilaktiska, ārstnieciska un atjaunojoša nozīme".
  Speciālists no Taivānas Galvenās Žunminas slimnīcas Vēža saslimšanas ārstniecības centra Čen Guans Jao k-gs sniedza sekojošus raksturojumus savos "Pētījumos par Linčži cīņas efektivitāti ar vēža audzējiem":
  A. Linčži micēlija (Ganoderma) ekstraktam saistībā ar mazo žurku šķiedru ļaundabīgiem audzējiem ir izteikts vēža šūnu iznīcināšanas efekts, tāpat ir spilgti izteikts ļaundabīga audzēja šūnu metastāžu perēkļa kavēšanas efekts.
  B. Izpētot Linčži darbību pret vēzi, tika konstatēts, ka Linčži nozīmīgi pagarina izmēģinājuma dzīvnieku dzīvi, paaugstina organisma pretestības spējas, samazina dzīvnieku nāves gadījumu rādītājus.
  Vēža upuru piemiņas centrs (Ņujorka, ASV) un slimnīca (medicīnas centrs) Veil Kornell Starptautiskas konferences laikā par tēmu Linčži pielietošana 1996. gadā paziņoja sekojošo: "Pēdējo gadu laikā mēs Amerikā bieži pielietojam Linčži vēža un AIDS ārstniecības jomā, un šim jautājumam nepieciešams pievērst lielu uzmanību un jāizpēta".
  Krājumā "Linčži mūsdienu pētījumi" norādīts sekojošais: no Linčži iegūst kompleksas vielas, kas sastāv no 4 monosaharīdu veidiem 18 aminoskābju veidiem, kas spēj nomākt sarkomas S180 šūnu augšanu ar efektivitāti līdz 87,5 %, pie tam audzēja šūnu trešdaļa pilnībā tiek iznīcināta.

 2. Ķīniešu kordiceps. Vienlaicīgi ar Ženšeņu un brieža ragiem, kordiceps ietilpst TĶM "Ķīnas pērļu trijniekā". It īpaši Ķīniešu kordiceps, kas aug ĶTR Rietumu daļā, Tibetas un Cinhajas-Tibetas plato augstkalnu joslā. Kordicepsu ietver noslēpumi un mīti, tas patiesi ir ķīniešu tradicionālās medicīnas un farmakoloģijas pērle tāpēc, ka tas vienlaicīgi ir gan dzīvnieks, gan augs. Tradicionāli to sauc par "kukaini-zāli". Ķīniešu kordicepsa dzīves cikls rit burtiski zem zemes un virs zemes, kā arī gan vasarā, gan ziemā – dažas sezonas.
  ĶTR ārstniecisko zāļu un augu farmācijas krājumā "Ben-cao-ši-i" ir sacīts: "Kordiceps iekļūst divos meridiānos – plaušu un nieru. Izārstē simtiem orgānu mazspēju!" Kopš seniem laikiem kordiceps tiek plaši pielietots klepus un astmas, nieru nepietiekamības un kopēja organisma vājuma ārstēšanai. Īpaši spilgts efekts tika novērots bronhīta, hroniska garā klepus, kopēja organisma vājuma, vīriešu impotences, prospermijas u.c. saslimšanu laikā. Senajos ķīniešu klasiskos medicīnas avotos ir samērā daudz informācijas par kordicepsu.
  "Ķīniešu brīvā farmakopeja: kordiceps pēc īpašībām ir salds un silts; tam piemīt labvēlīga ietekme un plaušām un nierēm, atjauno spermu un kaulu smadzenes, aptur asins izplūdumus, likvidē krēpas;
  "Jaunā apkopojošā farmakopeja": kordiceps ir saldens, stabils, veselīgs nierēm, asinsizplūdumu laikā aptur asinis, likvidē krēpas, novērš klepus simptomus.
  ĶTR Ārstniecisko zāļu un augu farmācijas krājumā "Ben-cao-ši-i" ir teikts: "Ārstē plaušu nepietiekamību, asins spļaušanu, klepu, nieru nepietiekamību, prospermiju un spermatoreju, simtiem slimību un organisma mazspējas".
  Traktāts "Jao-sin-kao" atzīmē: "Garša saldena, īpašība silta, atjauno spermu, labvēlīgs dzīvības substancei, speciāli atjauno Min-men dzīves vārtus".
  "Mūsdienu praktiskā farmācija" saka: "Ārstē tuberkulozi, vecuma plānprātību, hronisko klepu, astmu, asins spļaušanu, svīšanu nakts laikā, reflektorisku svīšanu. Tāpat tiek pielietots mazasinības, daudzu nepietiekamību veidu, spermatorejas, vecuma pārmērīgas atdzišanas, biežas asarošanas ārstēšanai u.c."

 3. Tragantzirnis. Tragantzirnis ārstē patogēno dzemdes pneimu, izvada "sliktās" asinis no pieciem iekšējiem orgāniem, atjauno vīriešu organismu, vājuma un spēku izsīkuma sindromu gadījumos, remdē slāpes, labvēlīgs dzīvības pneimai, Iņ-Ci enerģijai, palīdz bērnu slimību laikā.

 4. Liciums. Liciums galvenokārt regulē patogēno pneimu Piecos orgānos, remdē slāpes drudža laikā, tiek izmantots reimatisku sāpju ārstēšanai, reimatisma, ilgstošas lietošanas laikā nostiprina locītavas un saites, piemīt atjaunināšanas efekts, kavē novecošanos, palīdz panest karstumu un aukstumu, tāpat novērš sāpes krūšu kaulos un ribās, ārstē karstuma un aukstuma radītās galvas sāpes, atjauno organismu pēc iekšējiem ievainojumiem, pie noguruma, mīkstina Iņ, labvēlīgs resnajai zarnai. Atjauno organismu Czin dzīvības substances dažādu nepietiekamību gadījumā un pneimu Ci, piešķir ādai spožumu un mīkstumu, atjauno spermu un fizisko spēku, kavē novecošanas procesus, veicina ilgdzīvošanu.

 5. Sjangu. Tāpat tiek saukts par šītake, ziemas sēne, Lentinusedodes, Lentinulaedodes, Agaricusedodes. Piemīt raksturīga smarža, lieliskas īpašības, augsta barojoša un farmācijas vērtība. ASV tika nosaukts par "imperatora barību", Ķīnā ieguva nosaukumu "Kalnu pērle". Sjangu sastāvā esošiem barojošiem elementiem ir liela nozīme cilvēka veselībai.
  Satur lielu augu olbaltumvielu daudzumu, 100 g sēņu ir 20 g olbaltumvielu. Satur lielu daudzumu aminoskābju – 8 aminoskābes, pie tam 7 aminoskābes neaizstājamas cilvēka organismam.
  Sjangu – daudzu vitamīnu glabātuve. Sjangu satur daudzus B dzimtas vitamīnus, to skaitā lielu daudzumu В1, В2, В12. Novērš mazasinību, uzlabo nervu funkcijas, piemīt katara un dermatīta profilakses funkcijas. Tāpat satur vitamīnu D, veicinot kalcija asimilēšanu. C vitamīns Sjangu sastāvā saglabā normālu cukura metabolismu, nervu sistēmas funkcionēšanu, stimulē apetīti.
  Galvenā Sjangu īpašība ir pretkarcija funkcija. Sjangu polisaharīds – lentinans – ir stiprākais regulators un imunitātes faktors. Sjangu piemīt acīmredzama iedarbība pret audzējiem, tas veicina organisma imunitātes funkciju atjaunošanu pēc novājināšanas ar audzēju saslimšanas rezultātā. Polisaharīdi stimulē antivielu veidošanos, tāpat paaugstina un regulē ķermeņa iekšējo orgānu aktīvās aizsardzības funkciju. Šī iemesla dēļ slimniekiem ar audzējiem Sjangu tiek rekomendēts vairāk lietot ēdienos. Sjangu tāpat ir spējīgs samazināt taukvielu daudzumu asinīs. Lentinans Sjangu sastāvā izšķīdina holesterīnu, samazina taukvielu daudzumu asinīs, kas ir īpaši svarīgi asins saslimšanu un hiperlipemijas laikā.

 6. Japāņu ofiopogons. Regulē plaušu Iņ, stimulē humorālā šķidruma izdalīšanos, aptur klepu, novērš pārdzīvojumus un smagas emocijas. Bez tam, atjauno insulas šūnu funkciju, palielina aknu glikogēnu, samazina cukura daudzumu asinīs u.c. Tā kā ofiopogonam piemīt sirds funkcijas atjaunošanas funkcija, tas labvēlīgi iedarbojas cukura diabēta gadījumā, kas saistīts ar sirds slimībām.
  Eliksīrs "Fenikss" perorālai lietošanai. Lieliska izejviela + ideāla recepte + mūsdienu tehnoloģijas (krioekstrahēšana, visdārgākā sastāvdaļa Kordicepsa micēlijs, šūnu membrānas subnanometriskās drostalošanās tehnoloģija ar gandrīz 100 % produktivitāti).

    Desmitiem miljonu lietotāju, to lieliskie rezultāti un pateicības saka par to, ka Eliksīram "Fenikss" perorālai lietošanai piemīt 8 dažāda veida iedarbības, efekti:
 1. Paaugstina organisma imunitātes–aizsardzības funkciju. Kordicepsa polisaharīdi – mūsdienu imūnregulātors ar augstu efektivitāti.
  Eliksīrs "Fenikss" perorālai lietošanai, kas satur Linčži un Kordicepsu, uzlabo šūnu un humorālo imunitāti, t.i. veic darbību uz abām funkcijām. Stimulē limfocītu skaita pieaugumu, paaugstina imunglobīna un komplementa daudzumu, indicē interferonu pieaugumu. Tāpat palielina NK-šūnu aktivitāti, palielina imūnsistēmas orgānu īpatsvaru (aizkrūtes dziedzeris, liesa, aknas), tādā veidā paaugstinot cilvēka organisma pretestību pret dažādām slimībām. Īpaši tiek rekomendēts cilvēkiem, kuri ir slimojuši un ilgstoši atrodas reģenerācijas stadijā, cilvēkiem ar vāju veselību, bieži slimojošiem cilvēkiem ar mazām pretestības spējām. (Saaukstēšanās slimību gadījumā efektivitāte līdz 90 %, drudža saslimšanu gadījumā efektivitāte līdz 61 %).

  2. Vēža profilakse un ārstēšana:

  * Vēža kavēšanas mehānisms Eliksīra "Fenikss" perorālai lietošanai lietošanas laikā satur polisaharīdus Linčži (lentinans), Kordicepsa skābi, uridīnu, adenīnu, triterpēnu, polipeptīdus, glikopeptīdus, fermentus, olbaltumvielas, daudzas aminoskābes, vitamīnus B1, B2, B12 un K, alkaloīdus u.c. efektīvas sastāvdaļas, kā arī kāliju, nātriju, kalciju, magniju, dzelzi, varu, mangānu, selēnu u.c. mikroelementus, kam piemīt augsta bio efektivitāte. Tie iedarbojas uz cilvēka organismu kā patstāvīgi, tā arī kopā pēc sinergisma principa.
    Linčži un Kordicepsa micēlijs galvenokārt, izmantojot darbīgo šūnu aktivitātes stimulāciju (tās ir LAK-sūnas (limfokīns-aktvizētie killeri), kuras "pamostas" T-šūnu, makrofagu M8, NK-šūnu dabīgo killeru, limfocītu u.c. darbības rezultātā) un šūnu faktoru (interferons IFN, interleikini IL, audzēju nekrozes faktors TNF, koloniju stimulējošie faktori CSF), pastiprinot retikulo-endotēlās sistēmas bio aktīvo kustību un iznīcinot audzēju šūnas, kontrolē audzēja augšanu un pat to samazina. Konkrēti tas tiek izteikts sekojošajā:
 1. Atdzīvina, aktivizē darbīgās organisma šūnas, palielina organisma cīņas iespējas ar audzējiem (audzēja saindēšana, audzēja izšķīdināšana), veicina organisma autonomo iespēju pozitīvās aktivitātes pieaugumu audzēja šūnu iznīcināšanā vidēji par 82%. Izraisa šūnu faktora sintēzi un sekrēciju, garantē organisma šūnu veselību.

 2. Kavē imūndepresanta audzēja šūnu produkciju, padara tās sasniedzamas imūnšūnām-killeriem, atjauno un pastiprina organisma jūtīgumu attiecībā pret vēža šūnām, nostiprina imunitātes pretkarcija funkciju. Attīra no brīvajiem radikāļiem, organismā izteikti pastiprin1a SOD (dismutaza superoksīds) aktivitāti, samazina vēža šūnu potenciālu, izsauc atkārtoto vēža genoma mutāciju, ieslēdzot audzēja šūnu regulējamās bojāejas procesu. Tāpat aktivizē kaulu smadzeņu šūnas olbaltumvielu sintēzei, DNA, RNA; paātrina kaulu smadzeņu šūnu vairošanās procesu daloties; paaugstina kaulu smadzeņu asinsrades funkciju.

 3. Linčži skābei piemīt vēža šūnu iznīcināšanas funkcija. Eksperimenti uz dzīvniekiem parādīja, ka šim eliksīram ir stipra bremzējoša iedarbība uz daudziem transplantēto audzēju veidiem. Tajā skaitā, par 82.5-89.1 % efektīvs Raveisa vēža gadījumā; par 58.5-76.2 % efektīvs bālasinības P388 gadījumā, līdz 62.1 % efektīvs aknu vēžu AH-13, AH7974, AH-66F gadījumā; par 83.1-92 % efektīvs sarkomas Sarcoma-180 gadījumā; par 72.2-85.7 % efektīvs Elriha ascīta karcinomas (EAC) gadījumā; par 42.7-56 % efektīvs ascīta aknu vēža gadījumā; par 86-98 % efektīvs mio-fibroplastiskas sarkomas gadījumā.
    *Eliksīra "Fenikss" pret vēža funkcija.
Eliksīram "Fenikss" piemīt salīdzinoši liels efekts daudzu vēža audzēju veidu slimību gadījumos dažādās stadijās, konkrētāk tas tiek izteikts sekojošajā:

 1. Pastiprina ārstniecisko efektu: preparāta lietošana radio- un ķīmijas terapijas laikā ļauj pret audzēju vērstu inhibitoru efektu, pie tam palielina ķīmijas terapijas efektivitāti par 68.3-76.5 %, nepieciešamība ārstēt ar ķīmijas terapiju samazinās par 26 %, radioterapijas efektivitāte palielinās par 26.5-33.9 %;

 2. Veido organisma atveseļošanās iespēju no audzēja: atgriež pacientus, kas ir uz nāves robežas ārstnieciskā procesa gaitā; dod iespēju smagākajās slimības stadijās (!) turpināt veikt ķīmijas terapiju un ārstēšanu, kas ir 12.8-26.6 % no kopējā pacientiem skaita. Preparāta lietošana pēc audzēja izgriešanas operācijas paātrina atlabšanu un brūču dzīšanu, kas dod iespēju cilvēkam ātrāk vērsties pie ķīmijas un radio-terapijas;

 3. Aptur strauju audzēja izplatīšanos: padara iespējamu savā ziņā atrisināt jautājumu ar ascītu, šķidruma daudzumu krūšu dobumā;

 4. Samazina toksiskas blakus reakcijas: pēc radio- un ķīmijas terapijas samazina toksisko blakus reakciju, atvieglo situāciju kaulu smadzeņu funkciju apspiešanas gadījumā. Līdz 82.6-86.3 % pacientiem leikocītu rādītāji ir normas robežās: 52.8-67.5 % pacientiem nav vemšanas reakcijas, pārējiem vemšana pāriet 1-3 dienu laikā; 16.5-25 % pacientiem apstājas matu izkrišanas process; 96 % pacientiem normalizējas uzturs un miegs;

 5. Uzlabo dzīves kvalitāti: visa slimošanas perioda laikā tiek novērota nozīmīga pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanās, palielinās uzturā lietojamās barības daudzums, uzlabojas miegs, tiek panākta možuma sajūta, nostiprinās fiziskais spēks. 92 % pacientiem normas robežās atgriežas limfocītu rādītāji, 58 % beidzas aizcietējums, 73 % samazinās sāpes, 65 % gulošu slimnieku sāk celties un kustēties;
  Pagarinās dzīves ilgums: visiem pacientiem, kas lieto preparātu ārstēšanās laikā, pagarinās agrāk prognozējamais dzīves ilgums.

  3. Regulē organisma elpošanas sistēmas slimības:

  Eliksīram "Fenikss" ir lielisks pretsāpju efekts attiecībā pret trahejas gludo muskuli, aptur astmu, piemīt izteikts atkrēpošanas efekts, aptur klepu; piemīt antiseptiska pretiekaisuma darbība, apturot inficēšanās procesu; paaugstina organisma pretestību pret dažādām elpošanas sistēmas slimībām; piemīt acīmredzams pozitīvs rezultāts hroniska bronhīta, bronhiālās astmas u.c. plaušu saslimšanu gadījumā.

  4. Pasargā aknas:

  Eliksīram "Fenikss" ir antioksidanta funkcija, pasargā aknas; aktivizē aknu metabolismu pret zālēm, toksīniem; saglabā aknu šūnu struktūru, regulē olbaltumvielu sintēzi; palielina aknu reģenerēšanas spējas; efektīvi palielina aknu funkcijas.

  Eliksīrs "Fenikss" stimulē bojātu šūnu atjaunošanu, vīrusa hepatīta gadījumā efektīvs līdz 83 %. Piemīt izteikts efekts aknu iekaisuma, aknu cirozes, B hepatīta u.c. gadījumos.

  5. Sirds-asinsvadu sistēmas, smadzeņu asinsvadu slimību gadījumā:

  Eliksīram "Fenikss" piemīt dubulta asinsspiedienu regulējoša funkcija, tas efektīvi atslābina vainagartēriju, paplašina kapilāros asinsvadus, uzlabo mikrocirkulāciju, palielina skābekļa piegādi miokardam, attīra asinis, samazina holesterīna un vidējo taukvielu daudzumu asinīs, novērš trombu veidošanos un veicina to uzsūkšanos, stimulē asins cirkulāciju, pasargā no miokarda hemodeficīta; redzami samazina aterosklerotisko plātnīšu veidošanos. Piemīt lieliska palīg- un profilaktiska darbība šādos gadījumos: išēmiskā miokarda slimības, hemodeficīts, stenokardija, ateroskleroze, hipotonija, hiperlipemija, encefalotrofija u.c.

 6. Tiek lietots cukura diabēta profilaksei un ārstēšanai: Eliksīrs "Fenikss" satur zemu cukura līmeni, veicina glikozes metabolisma paātrināšanu, ar ko pazemina insulīna konsistenci serumā, ko radījis asins cukurs; piemīt precīzs palīdzības efekts pret simptomiem, ko izraisījis cukura diabēts, tādiem kā išēmiska slimība, hipertonija u.c. Bez tam, spēj atjaunot patoloģiskos kamolus; piemīt divējāda ārstnieciska-atjaunošanas iedarbība nefrītu, aknu nepietiekamības, urēmijas u.c. gadījumos.

 7. Regulējoši ietekmē CNS, uzlabo miega kvalitāti, efektīvs pret kompleksiem simptomiem klimakteriskajā periodā. Eliksīram "Fenikss" ir raksturīgi nomierināt nervus, nomierināt sāpes; veic būtiskus uzlabojumus bezmiega, aizmirstības sindroma, reiboņu, kopēja vājuma un spēku trūkuma, krustu kaulu sāpju gadījumā un sāpēs ceļgalos, dažādu veidu sāpju sindromu gadījumā, tāpat arī impotences, spermatorejas u.c. gadījumos, pie tam efektivitāte sasniedz 96 %. Bez tam veic lielisku efektu komplekso sistēmu gadījumā, ko izraisījis klimaktērsikais periods: vispārējā neiroze, viegla uzbudināmība, slikts miegs un bezmiegs, endokrīnās sistēmas nelīdzsvarotība u.c.

 8. Palīdz kā detoksikants. Iedarbojas pārguruma, pārmērīgas alkohola lietošanas gadījumā.
    Pārgurumu var izraisīt pārmērīgas sporta nodarbības un smags darbs, kas noved pie brīvo radikāļu palielināšanās organismā, kas veicina lipīdu pārskābināšanu. Eliksīrs "Fenikss" spēj izvest no organisma brīvos radikālus, kas ļauj novērst lipīdu pārskābināšanas noteicošos iemeslus, bet tas savukārt ne tikai veicina drīzāku organisma atjaunošanos no pārguruma, bet arī efektīvi novērš novājēšanas u. c. simptomu rašanos.
Eliksīrs "Fenikss":
 1. 1. Iedarbojas pārguruma, hroniska noguruma gadījumā. Darbs nakts maiņās vai nakts pie auto stūres viegli var nogurdināt. Viena Eliksīra "Fenikss" kastīte būs pietiekama, lai pārvarētu nogurumu. Dotais produkts tāpat piemērots sportistiem, kuri izjūt būtiskas pārpūles treniņu laikā.

 2. Uzlabo miegu, samazinās bezmiegs. Linčži Eliksīra "Fenikss" sastāvam piemīt nervu sistēmas nomierinoša iedarbība, Eliksīra "Fenikss" lietošana uzlabo Jūsu miega kvalitāti. Jāatzīmē, ka Eliksīrs "Fenikss" uzmundrina bez hormoniem vai kofeīna; to nav sastāvā; miega uzlabošana notiek arī bez nomierinošiem līdzekļiem u.c. komponentēm! Tāds divējādi izteikts efekts tiek panākts pateicoties regulārai darbībai un visu organisma sistēmu līdzsvara sasniegšanai, tā ir divu virzienu regulēšana. Eliksīrs "Fenikss" regulē arī asinsspiedienu un cukura daudzuma asinīs.

 3. Iedarbojas saaukstēšanās laikā. Saaukstēšanās sākuma stadijā, kad tikko parādījušās saaukstēšanās pazīmes, vārgums, lietošana palīdz ļoti ātri novērst saslimšanas simptomus, apturēt slimības galveno fāzi.

 4. Pretalkahola efekts. Lietošana pirms alkohola dzeršanas ļauj bez sekām iedzert daudz vairāk kā parasti; kā arī Eliksīra "Fenikss" lietošana pēc lielas alkohola devas ļauj izvairīties no "nākamās dienas" sindroma, kad sāp galva, jūtams vārgums, sāpes locekļos u.c.

 5. Acīmredzami novērš klepus, aizdusas un astmas simptomus.
    Nepārtraukts klepus pēc pārciestas saaukstēšanās vai bronholoģiskas saslimšanas, ko pavada klepus, astma. Jālieto divas reizes diena – no rīta un vakarā. To jālieto ilgstoši. Ļoti efektīvs bērnu pastāvīga klepus ārstēšanai: bērniem jālieto nelielās devās no rīta un vakarā.

 
 
  Lietošana
40 minūtes pirms ēšanas tukšā dūšā skalot mutes dobumu ar ūdeni un izdzert glāzi silta ūdens. Lietošanas laiks 6:00 – 9:00.
 
Pirmais flakons un daļa no otrā flakona:
I.nedēļa– 0,5 ml x 1 r. dienā
II. nedēļa – 1,0 ml x 1 r. dienā
III. nedēļa – 1,5 ml x 1 r. dienā
IV. nedēļa – 2,0 ml x 1 r. dienā
V. nedēļa – 2,5 ml x 1 r. dienā

Otrā flakona atlikušais daudzums – 3,0 ml x 1 r. dienā
Trešais flakons – 4,0 ml x 1 r. dienā
Ceturtais flakons – 5,0 ml x 1 r. dienā


Produkts ir suspensijas veidā, tāpēc pirms lietošanas to ir vēlams sakratīt.

Pēc katra flakona jāveic divu dienu pārtraukums.
Dienas laikā nepieciešams izdzert ne mazāk kā divus litrus tīra ūdens!

 

 
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv