PRODUKCIJA » Eliksīrs "Saņcin Fenikss" organisma attīrīšanai » "Saņcin Fenikss" sīkāk 
Sākums
PRODUKCIJA
Bioenerģētiskā
  masāža
Ārstnieciskā
gultas veļa
Kāpēc lietot?
Sertifikāti
Darba un peļņas
  iespējas
Rezultāti sportā,
  veterinārijā
Par kompāniju FOHOW
Video informācija
Kontakti

Vēlaties saņemt jaunumus par pasākumiem un akcijām?

Aizpildiet formu.
NEPALAID GARĀM!!!
НЕ УПУСТИ!!!
 
 
 
.
"Saņcin Fenikss"
(Pilna informācija par produktu)
 
Galvenās izejvielas sastāvdaļas:
 1. Alvejas-kjurasao gēls. Senajā TĶM rokasgrāmatā "Ben sao gan mu" (Seno zāļu katalogs) par Alveju rakstīts sekojošais: "Pēc garšas nedaudz salds, pēc īpašībām tiek attiecināts pie aukstajiem produktiem, nav indīgs". Darbojas uz aknu, sirds un liesas meridiāniem. Novērš lieko ķermeņa karstumu, veicina zarnu trakta attīrīšanu. Iznīcina parazītus, noņem mitrumu, likvidē sastrutojumus. Alveja satur vairāk kā 160 aktīvās komponentes. Alvejatīns pastiprina organismu cīņā pret vīrusiem, alvejamicīns tiek galā ar vēža šūnām. Alveja stimulē imunitāti, sniedz dzīves spēku, palēnina novecošanās procesus. Bez tam, alvejai piemīt izteikts efekts aizcietējuma, hemoroīdu, brūču, sirds asinsvadu slimību u.c. gadījumos.

 2. Oligosaharīdi – augstas kvalitātes ūdenī šķīstošas barības šķiedras, piemīt acīmredzams organisma atveseļošanas efekts, uzlabo kuņģa-zarnu trakta (KZT) darbību, ir profilaktiski aizcietējuma un caurejas gadījumā, veicina tauku līmeņa samazināšanos asinīs, pastiprina imunitāti u.c.

 3. Konhiolīns – tās ir vienīgās dabā ēdamās dzīvnieku izcelsmes šķiedras no sārmu katjonu brīvajiem amīniem. Konhiolīnu dēvē par "sesto dzīves elementu". Senajā traktātā "Ben cao gan mu" (Ārstniecisko augu katalogs) par konhiolīnu rakstīts sekojošais: "Novērš nosprostojumus un aizsērējumus". Konhiolīnam piemīt stipra afinitātes īpašība. Spēj aktivizēt cilvēka organisma imūnsistēmas šūnas, ar to palielinot organisma spēju pašizārstēties. Pie tam konhiolīns viegli šķīst skābju šķīdumā, veidojot katjonu grupas, kas spēj izvadīt no organisma dažādos toksiskus, ķīmiskos pigmentus, smago metālu sāļus un radio elementus. Regulē tauku saturu asinīs, pazemina asinsspiedienu; efektīvi aiztur vēža šūnu veidošanos, neitralizē un izvada no organisma toksīnus. Pasargā aknas, veicina novājēšanu, likvidē pumpas. Piemīt acīmredzams unikāls efekts.

 4. Ekstrakts no Ginkgo lapām tiek saukts arī par "akmeni, kas spēj atdzīvināt". Efektīvs pret 25 slimību izraisošām sēnītēm, pie tam iedarbošanās efekts ir 92 %. Ļoti efektīvi palielina asins apjomu galvas smadzeņu asinsvados. Uzlabo atmiņu, novērš vecuma plānprātības sindromu. Spēj paplašināt vaiņaga artēriju. Novērš trombocītu sakrāšanos un trombu veidošanos. Attiecīgi efektīvi pasargā no stenokardijas un miokarda infarkta. Paaugstina imunitāti, likvidē brīvos radikāļus, veic pret vēža darbību, palēnina novecošanos. Bez tam pasargā aknas, nepieļauj bronhu saspiešanos, kavē bronhiālo astmu u.c. 70 % Ginkgo pasaules resursu atrodas Ķīnā: Ķīnas ziemeļos un dienvidos, ĶTR dienvidu – rietumu un austrumu piekrastē. Produkcija no Ginkgo ieņem pirmo vietu ārstniecisko preparātu eksporta ziņā.

 5. Aurikulārija ausveidīgā, koka sēne. Traktātā "Tanben caočžu" ir teikts, ka Aurikulārija ausveidīgā "atdzīvina asinis, piepilda ar dzīves enerģiju, mitrina zarnu traktu, tīra KZT, izvada toksīnus" u.c. Iedarbojas uz svešķermeņiem, kas neuzmanības dēļ nokļuvuši ēdienā (matu daļas, koku skaidas, smiltis, metāla gabaliņi u.c.), oksidē un izšķīdina tos. Veic acīmredzamu neitralizējošo efektu uz iekšējas izcelsmes svešķermeņiem (akmeņi nierēs, akmeņi žultspūslī, akmeņi urīnpūslī, akmeņi zarnu traktā u.c.), izšķīdinot un neitralizējot tos. Īpaši piemīt asins stingruma un biezuma, asins recekļu samazinājuma efekts, samazina holesterīna blīvumu. Efektīvi brīdina tādas slimības, kā vaiņaga slimības, smadzeņu apopleksija, galvas smadzeņu asinsvadu tromboze, ateroskleroze, hipertonija u.c.
  Sēnes garša saldena, pēc īpašībām attiecināma pie aukstiem produktiem. Pazīstams uztura veģetārais produkts, kas satur daudz olbaltumvielu, mazu tauku saturu, bagāts ar minerāliem un augu šķiedrām. Īpašās augu koloīdās vielas tā sastāvā efektīvi novērš tauku uzsūkšanos organismā.
  Veic pret vēža darbību, veicina novājēšanu. Atveseļošanas uztura pārtikas produkts, ko rekomendē VPVAO (Vispasaules veselības aizsardzības organizācija).

 6. Abrus skaistākais. Novērš ķermeņa karstumu, veicina organisma mitrināšanu. Baro organisma IŅ, sadedzina UGUNI. Tīra aknas, mitrina plaušas. Veic liesas un aizkuņģa dziedzera atveseļošanu. Novērš necaurejamību.

 7. Hrizantēma. Garša saldena ar rūgtumu, sūra, attiecināma pie vēsiem pārtikas produktiem. Novērš VĒJU, attīra aknas. Neitralizē toksīnus, novērš iekaisumus.

 8. Ekstrakts no Ķīniešu kordicepsa. Darbojas galvenokārt divos ķermeņa meridiānos: nieru un plaušu meridiānos. Ārstē daudzus nepietiekamības sindromus un simtiem slimību. Divpusēji regulē cilvēka organisma IŅ un JAN. Veic cilvēka ķermeņa sistēmu līdzsvarošanu. Attīra organismu, bet neiztukšo.
    Eliksīrs "Saņcin Fenikss" perorālai lietošanai veic trīs galvenās darbības: attīra zarnu traktu, attīra organismu no toksīniem, attīra asinis no kaitīgām taukvielām.
 1. Kāpēc cilvēkam nepieciešams tīrīt kuņģa-zarnu traktu (KZT)? Lieta it tāda, ka cilvēka zarnu trakts ir aptuveni 5-6 metrus garš, pie tam ik pēc katriem 3.5 cm izvietojas krokas, kurās uzkrājas līdz 3 kilogramiem barības atlieku. Šie atlikumi sāk rūgt, sadalīties, trūdēt un sacietēt. Tas veicina melno toksisko vielu ar nepatīkamu smaku veidošanos (nostāvējušies izkārnījumi). Ja savlaicīgi no organisma neizvadīt šīs trūdošās un sadalošās vielas, tad zarnu trakts turpinās uzsūkt šīs vielas asinīs un organisms turpinās indēties.

 2. Kāpēc cilvēkam jāattīra organisms no toksīniem? Sakarā ar mūsdienu rūpniecības attīstīšanos cilvēkam ikdienas nākas eksistēt un saskarties ar piesārņotu apkārtējo vidi. Šī piesārņotā atmosfēra (putekļi, oglekļa oksīds – tvans, ogļskābā gāze, akmeņogļu, dabas gāzes un naftas sadegšanas lidojošie produkti u.c.), vērienīgi piesārņojumi dzīvojamās telpās (kas par 80 % pārsniedz formaldehīda saturēšanas normu mēbeļu apstrādē u.c.), kritisks ūdens piesārņojums (daudzi rūpnieciskie uzņēmumi nav spējīgi tikt gala pat ar daļēju toksisko notekūdeņu attīrīšanu, kas veicina lielu un pastāvīgu ūdens resursu piesārņojumu); augsts indīgo ķimikāliju saturs barībā (augļi, graudaugi, dārzeņi, tēja u.c.), pārmērīga ķīmisko mēslojumu lietošana, mājputnu un mājlopu ikdienas piesārņotas barības lietošana uzturā, u.c. Tādā veidā, lietojot uzturā piesārņotu barību, cilvēks uzkrāj savā organismā dažādu smago metālu jonus, kā arī aukstos, karstos, mitros u.c. toksīnus, ko cilvēku organismā izveidojis galējs produkts – vielmaiņu procesa atlikumi. Vēl nozīme ir psiholoģiskam stāvoklim, kura izmaiņas veicina iekšējas sekrēcijas sistēmu traucējumus, kas izraisa lielus emocionālos pārdzīvojumus (iekšējo uguni pēc Tradicionālās Ķīnas medicīnas), kas ārēji izpaužas aizcietējuma, pūtīšu, pumpu, vasaras raibumu, pārmērīgas aptaukošanās u.c. veidā.

 3. Kāpēc cilvēkam jāattīra asinis no kaitīgām taukvielām? Cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanās noveda pie pārmērīgas pārtikas produktu, ar augstu taukvielu saturu (gaļa, taukains ēdiens) lietošanas uzturā. Tas veicina pastāvīgu taukvielu satura palielinājumu asinīs, to uzkrāšanu. Nepārtraukti aug asins biezums un stingrība. Sirds-asinsvadu sistēmas slimības (galvas smadzeņu apopleksija, išēmiskā slimība, miokarda infarkts, pēkšņa sirds apstāšanās, hipertonija) kļūst par cilvēcības slepkavu numur viens. Arvien pieaug cilvēku skaits, kas sirgst ar diabētu, aknu aptaukošanos, aknu cirozi, akmeņiem žultī, aptaukošanos u.c.
    Sens sakāmvārds saka: vēlies dzīvot ilgi, uzturi zarnu traktu tīrībā; vēlies dzīvot ļoti ilgi – uzturi zarnu traktu tukšu!
    Eliksīrs "Saņcin Fenikss" perorālai lietošanai attīra zarnu traktu, attīra organismu no toksīniem, attīra asinis no kaitīgām taukvielām.
 
    Efekts ir acīmredzams:
 • 2-3 stundas pēc pirmās lietošanas sākas nostāvējušos izkārnījumu sadalīšanās zarnu traktā, sākas reakcija, kas var tikt pavadīta ar trokšņiem vēderā un gāzu izdalīšanos.

 • 2-3 produktu lietošanas dienu laikā, notiek nostāvējušos izkārnījumu atdalīšanās no zarnu trakta sieniņām, rodas signāls zarnu trakta atbrīvošanai (šķidra vēdera izeja), samērā lieli melnas krāsas izkārnījumu izdalījumi ar ļoti nepatīkamu smaku.

 • 4-10 lietošanas dienu laikā attiecībā pret iekaisuma procesiem zarnu traktā un kuņģī ir manāmi uzlabojumi, pazūd nepatīkama smaka no mutes, aizcietējums un caureja pakāpeniski normalizējas, vēdera izeja normāla, mīksta, ir forma; ārēji līdzīgs līmveidīgai substancei. Vienlaicīgi sākas taukvielu sadalīšanās process asinīs; samazinās asins biezums un stingrums, pakāpeniski normalizējas asinsrite, paātrinās toksīnu izvadīšana no organisma.

 • 2-3 lietošanas kursu laikā KZT funkcijas manāmi normalizējas, izdalījumi kļūst regulāri, notiek dabiski un viegli; ādas raupjums, ko izsaucis aizcietējums un toksīnu uzkrājums, pakāpeniski pāriet, sejas krāsa uzlabojas, kļūst rozā, smaka no mutes kļūst normāla, pakāpeniski pāriet plankumi, pūtes, pumpas, jo saņem šo problēmu iemesla kardinālu risinājumu.
    Eliksīrs "Saņcin Fenikss" perorālai lietošanai ļoti efektīvi novērš hiperlipemijas rašanos – paaugstināts taukvielu saturs asinīs – un uzlabo stāvokli hiperlipemijas laikā: piemīt palīgdarbība aknu aptaukošanās, hipertonijas un aptaukošanās gadījumā.
    Eliksīrs "Saņcin Fenikss" perorālai lietošanai izgatavots uz receptūras pamatiem, ko izstrādāja Ju De atveseļošanās produktu ZPI ekspertu grupa. Produktam ir acīmredzama darbība, piemīt optimāls KZT attīrīšanas rezultāts un unikāla toksīnu izvadīšanas darbība. Tāpat pazemina asins stingrumu un biezumu, attīra asinis no liekajām kaitīgām taukvielām. Regulē Iņ-Jan līdzsvaru organismā, atjauno pēc izvēles (Iņ vai Jan). Veic organisma tīrīšanu, neiztukšojot to.
Eliksīram "Saņcin Fenikss" perorālai lietošanai piemīt trīs tīrīšanas efekti vienā flakonā: tīra zarnu traktu, attīra organismu no toksīniem, attīra asinis no kaitīgām taukvielām. Tas ir patiess karalis starp "attīrīšanas" virziena vērtīgākiem produktiem Ķīnā un ārpus tās! Tā ir spēcīga plūsma, kas iekrīt starptautiskā tirgus veselības uzturēšanas produktu jūrā!
 
    Rekomendēts: sirgstošiem ar aizcietējumu, gastrītu, enterītu; cilvēkiem ar hipelipemiju un citiem simptomiem, ko izraisa šī slimība; cilvēkiem ar pūtēm, pumpām, pigmenta plankumiem; personām ar krasām garastāvokļa izmaiņām, ar nomāktību; personām ar nepatīkamu smaku no mutes.
Zarnu trakta attīrīšana, attīrīšana no toksīniem, asins attīrīšana no taukvielām.
    Eliksīrs "Saņcin Fenikss" perorālai lietošanai.

 
 
   

 
KONTAKTI: 

Tel.: +371 - 22 13 09 13

fohow(at)90.lv
 
 
Zvaniet caur SKYPE: alis_human
My status


 
 
created by I.am.human.lv